forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

   26 травня 2017 року в Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою відбулися урочистості з нагоди свята Останнього дзвоника.

   Із закінченням навчального року ліцеїстів привітав начальник ліцею Микола Шпак та вручив грамоти, посвідчення, сертифікати вихованцям за успіхи в навчанні, активну участь у виховних заходах і перемогу в спортивних змаганнях.

   Ліцеїсти висловили вдячність учителям, вихователям, батькам,  працівникам відділів і служб ліцею, всім тим, хто брав участь у їх навчанні і вихованні.

Участь ліцеїстів Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою у Всеукраїнській спартакіаді серед допризовної молоді

   Команда Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою гідно представила Чернігівську область на Всеукраїнській спартакіаді серед допризовної молоді, яка відбулась терміном з 02 до 06 травня 2017 року у м. Харкові.

    Навчальні заняття 11 травня в Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою розпочалися з п’ятихвилинної інформації з нагоди Дня Європи. Учителі розповіли вихованцям про історію створення Європейського Союзу, його основні засади і цінності, мету України стати членом європейської спільноти. Вони відповіли на запитання  які виникли у ліцеїстів під час спілкування.

   У Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою урочисто відзначили День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

   03 травня гостями вихованців ліцею були учасники народного аматорського хору ветеранів війни і праці Чернігівського міського Палацу культури під керівництвом Миколи Красножона.  У виконанні учасників хору прозвучали пісні фронтових років, твори сучасних українських авторів на патріотичну тематику,  мелодії Чернігівщини.  Ліцеїсти активно підтримували виконавців оплесками, і, навіть, підспівували їм. Учасник хору – ветеран війни в Афганістані, ліквідатор наслідків аварії на Чорнобильській АЕС  Юрій Гранчак   прочитав свої вірші і подарував бібліотеці ліцею збірки своїх поетичних творів.  Ліцеїсти привітали самодіяльних артистів з Днем Перемоги, подарували їм  квіти і запропонували, щоб такі зустрічі  відбувалися частіше.