forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

   Останній дзвоник. Футбол. Фінал. Свято Трійці. Наш Короп буяє в зеленому ніжному вбранні. Сонце ласкаве, поруч рідні люди, всі турботи геть. Ми радіємо життю! Воно таке прекрасне!
Вмикаємо телевізор. Концерти, розваги, обіцянки політиків. І внизу екрану «біжать» новини - на Донбасі знову обстріли. Загинуло двоє наших, п’ять ранених. Та ми вже звикли – геть погані думки.
Та не хочуть вони летіти геть, оті «думи мої думи». Вдивляюся в обличчя чергової жертви війни, яка шматує мою Україну. Вісімнадцятирічний хлопець. Хто ж тебе туди пустив, дитино? Як батьки перенесуть це горе? Як ЦЕ можливо пережити?
… Чомусь так хочеться зателефонувати Владиславу Вороб’ю - туди, на передову. Недавно знайшов його прізвище в інтернеті у списках нагороджених бойовими нагородами.
Довгі гудки… «Слухаю, Любомировичу…» На диво втомлений і «старий» голос - як для двадцятирічного хлопця. Прошу «скинути» пару фоток... «Добре, але пізніше. В нас тут неспокійно».

   25 травня 2018року в Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою відбулося свято останнього дзвоника.

   Начальник ліцею Микола Шпак  у своєму виступі зазначив, що      це свято  для  кожного ліцеїста  по - своєму  особливе: для   першокурсників  - це  початок літніх канікул, для   випускників  останній  дзвоник   символізує  закінчення  дитинства  та перший крок у доросле життя.

   Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять випускників і всіх, хто загинув, захищаючи територіальну цілісність України на сході держави.

   У свою чергу випускники ліцею у віршово-театролізованої  формі привітали та  подякували керівництву, вчителям  і вихователям, працівникам ліцею за їх постійну турботу,  навчання та виховання.

       18 травня 2018 року  у Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою ліцейська літературно-драматична студія « Натхнення» презентувала  виставу  по мотиву твору  Квітки-Основ’яненка «Сватання на Гончарівці».

        Учасники студії: ліцеїсти та педагогічні працівники на чолі з художнім керівником студії Людмилою Заворотною  вразили глядачів натхненою грою.  

    Керівник студії  разом  із артистами  майстерно передали  присутнім атмосферу минулого. Вистава залишила у всіх  багато позитивних емоцій.    

       Глядачі неодноразово  переривали виставу голосними оплесками.

   16 травня 2018 року в Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою  в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено виховну годину «Я громадянин України» за участю представників Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області на чолі з керівником Олегом Трейтяком та представників регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області   Іриною Бондаренко і Оленою Якубенко.

  

 ВІТАЄМО !!!

   Казаніну Тетяну Олександрівну, учителя української мови та літератури, з дипломом учасника третього (заключного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018»

     08 травня 2018 року в Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою відбулися урочистості з нагоди 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

    На початку заходу  присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих у Другій світовій війні та усіх хто загинув захищаючи Україну.

      08 травня 2018 року в Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою відбулися урочистості з нагоди відкриття меморіальної експозиції Блокпост ПАМ’ЯТІ «СІВЕРЩИНА» обласної патріотично-виховної програми «Війна, якої немає!».

    Виставкова експозиція втілює в собі вшанування і увічнення пам’яті про воїнів міста Чернігова та області, випускників ліцею, які загинули, захищаючи Батьківщину.