forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

   Збірна команда Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовко під керівництвом заступника начальника навчального відділу з військової та фізичної підготовки Пашка Сергія Григоровича  з 25 по 27 вересня 2018 року взяла участь у спортивних змаганнях обласного національно-патріотичного заходу «Я – патріот» у смт. Гончарівське Чернігівського району на базі військової частини А-1815.

      26 вересня 2018 року, до Всеукраїнського дня бібліотек, у  Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою відбулась творча зустріч «Автограф» із Головою Чернігівської обласної організації Національної спілки письменників України, лауреатом премії імені Михайла Коцюбинського 2006 року, поетесою і прозаїком Ганною Арсенич - Баран.

   19 вересня 2018 року в Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою  до 75-ї  річниці визволення міста Чернігова від нацистських окупантів було проведено тематичний вечір «Від вересня 41-го до вересня 43-го».

   До присутніх було донесено велич подвигу визволителів міста, а також партизан і підпільників Чернігівщини.

   12 вересня 2018 року в Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою відбулося спортивне свято з нагоди Дня фізичної культури і спорту України.

   Свято відкрив начальник ліцею полковник Микола Шпак, який відзначив важливість занять фізичною культурою і спортом в житті кожної людини  й  побажав учасникам змагань чесної спортивної боротьби.

   1 вересня 2018 року в Чернігівському ліцеї з ПВФП відбулися урочисті заходи з нагоди  Дня знань та посвячення вихованців першого курсу в ліцеїсти.

   За традицією першокурсники  дали  урочисту обіцянку та забов’язалися дотримуватись правил поведінки ліцеїста та гідно нести ім’я вихованця Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.