forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

   У Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою 30 січня 2019 року серед взводів першого курсу (10 класів) відбулися змагання з інтелектуальної гри « Віват, інтелект!».

  Змагалися  п’ять команд. Боротьба за перемогу була напруженою. Вболівальники підтримували учасників дуже емоційно. На заході панувала атмосфера дружби, взаєморозуміння і підтримки.

  Команда – переможниця була нагороджена медалями, а команди – призери отримали смачні пироги.

  Такі змагання виховують у юнаків креативність, співпрацю та наполегливість.

   29 січня 2019 року  вихованці Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою на чолі з заступником начальника ліцею з виховної роботи підполковником Андрієм Заносієнком, командиром роти підполковником Геннадієм Гайдеєм взяли участь у обласних меморіальних заходах з відзначення 101-річниці  бою під Крутами. На меморіальному заході були присутні народні депутати, громадські діячі, керівництво Чернігівської області. Ліцеїсти відвідали музейну експозицію Меморіального комплексу «Пам’яті Героїв Крут», поспілкувалися з начальником Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації Миколою Конопацьким.