Надрукувати
joomla templates
lastravel.ru

    21-22 січня 2020 року здобувачі освіти 1 курсу Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою долучилися до культурної спадщини Чернігівщини.

    Кожен український митець завжди підтримував рідний народ, не був осторонь політичних подій у країні, мріяв про незалежність нашої держави.

Одним із таких великих українців був Михайло Михайлович Коцюбинський.

    Уроки української літератури, присвячені  вивченню біографії й творчості видатного українського письменника  Михайла Коцюбинського, відбулися безпосередньо в атмосфері «близького» спілкування з надбанням письменника у Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику М.М.Коцюбинського.  Юнаки захоплено слухали екскурсоводів і вчителів, мали можливість на власні очі побачити речі, які належали Михайлу Коцюбинському. Особливо вихованцям ліцею сподобалося обійстя письменника.  Ліцеїсти з різних куточків України були приємно здивовані тим, що Чернігів надихав багатьох митців, відомих не лише в Україні, але й далеко за її межами.

    22 січня 2020 року вихованці ліцею в Чернігівському обласному  молодіжному центрі відвідали виставку «Українське військо:1917-1921».

    Матеріали  виставки, розроблені Українським інститутом національної пам’яті,  ілюструють створення Українського війська та його організацію, легендарних командирів, роди військ, однострої , відзнаки, зброю, бойові операції 1917-1921 років, вшанування пам’яті і відновлення мілітарних традицій нині.

    Виставка переконливо демонструє, що  під час революції 1917-1921 років Україна мала своє справжнє регулярне військо та відіграє важливу роль у формуванні національної ідентичності військових, посилаючись до історичних витоків.

Finland
Sweden