forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

   12 лютого 2020 року в Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою відбувся тематичний вечір, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

   Начальник ліцею полковник Микола Шпак у своєму виступі відзначив, що український народ віддає глибоку повагу усім учасникам бойових дій, яким судилося пройти вогняне горнило Афганістану та інших «гарячих» точок планети, а ліцеїстам побажав успішно навчатися, дорослішати та наполегливо готувати себе до випробувань, які зустрінуться на їхньому життєвому шляху. Начальник ліцею  привітав з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав педагогічних працівників -  учасників бойових дій в Афганістані – полковників запасу:Пашка Сергія Григоровича (Воював в Афганістані на  штурмовику Су-25.Здійснив 277 бойових вильотів. Провів у палаючому небі 250 годин. Нагороджений 2 орденами Червоної Зірки ), Клигіна Андрія Борисович ( Також брав участь у бойових діях в Афганістані на  штурмовику Су-25. За мужність нагороджений орденом Червоної Зірки), Довбенка Володимира Михайловича ( Воював в Афганістані солдатом строкової служби  парашутно-десантного полку на посаді навідника-оператора БМП- 2. Брав участь у супроводженні колон ).      

  Вихованці ліцею вручили учасникам бойових дій в Афганістані квіти. Офіцери згадали своє героїчне минуле, побажали ліцеїстам мужніти та готувати себе до дорослого життя.

  Присутні вшанували  хвилиною  мовчання загиблих воїнів в Афганістані, загиблих випускників ліцею  в антитерористичній операції та операції об’єднаних сил на сході держави та всіх, хто загинув, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність України.     

  Завершилися урочистості літературно-музичною композицією «Крізь горнила бойових дій» під час якої лунали пісні українських авторів на патріотичну тематику.

       Такі вечори сприяють вихованню в юнаків патріотизму, гордості за свою державу, поваги до її захисників.