forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

   У Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою 01 вересня 2021 року відбулися урочистості  з нагоди Дня знань та посвячення вихованців першого курсу в ліцеїсти.

   У заходах взяли участь перший заступник голови Чернігівської обласної ради Ніна Лемеш,  заступник начальника Управління освіти і науки Чернігівської  облдержадміністрації Олена Соронович,  голова піклувальної ради ліцею полковник у відставці  Іван Остренко.

   За традицією першокурсники  дали  урочисту обіцянку та забов’язалися гідно нести ім’я вихованця ліцею. 

   У своїй промові виконувач обов’язків начальника ліцею Євген Казанін привітав усіх із початком навчального року, побажав ліцеїстам підкорити нові вершини знань і досягти омріяної мети, а також висловив щиру вдячність керівництву Чернігівської  області, Управлінню освіти і науки Чернігівської  облдержадміністрації, батькам за їхню постійну підтримку та допомогу в організації освітнього процесу. Хвилиною мовчання були вшановані загиблі випускники ліцею та всі, хто загинув, захищаючи територіальну цілісність України.           

   Почесні гості також привітали ліцеїстів та їхніх батьків з Днем знань, побажали вихованцям гарних оцінок і вірних друзів, а батькам - терпіння.

  Від батьків із привітаннями звернулась мама ліцеїста 1 курсу Лариса Пащенко,  яка побажала синам бути наполегливими в навчанні та стати мужніми юнаками.

  Першокурсник Ярослав Пащенко і його сестричка Евеліна мали за честь надати перший дзвоник, що сповістив про початок нового навчального року та привітно запросив ліцеїстів на перший урок.  Під час підняття Державного Прапору України вихованці й працівники ліцею разом виконали Державний Гімн України.

  На згадку про День знань відбулося фотографування.