forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на посаду начальника

Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою

    Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на посаду начальника  Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

    Конкурс проводиться відповідно до законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», постанови Кабінету Міністрів України від  28 квітня 1999 р. №717 «Про Положення про ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою», Указу Президента України «Про Перелік посад, що заміщуються військовослужбовцями Збройних Сил України, інших військових формувань, правоохоронних органів спеціального призначення у державних органах, на підприємствах, в установах, організаціях, а також державних та комунальних навчальних закладах, та граничних військових звань за цими посадами», статуту Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

У зв'язку з тимчасовим призупиненням освітнього процесу в ліцеї організовано дистанційне навчання. Навігація та доступ до матеріалів і завдань з усіх предметів організована на сайті ліцею зручно та зрозуміло, переважно на онлайн-платформі для дистанційного навчання Google Клас. Як буде підтримуватись зворотній зв'язок кожен вчитель визначить окремо та розмістить цю інформацію на сторінці свого предмету.

 

Постанова КМ України від 11 березня 2020 р. № 211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19"

 

 

Наказ начальника Управління освіти і науки облдержадміністрації від 12 березня 2020 року №116 "Про тимчасове призупинення освітнього процесу у закладах освіти області"

 

 

Протокол №2 Засідання тимчасової обласної протиепідемічної комісії "Щодо координації роботи із запобігання занесення та поширення випадків на території Чернігівської області випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом (2019-nCoV)"