forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

   29 грудня у Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою у відповідності до річного плану навчально-виховної роботи відбулися батьківські збори.

   На зборах були підбиті підсумки навчально-виховної роботи за 1 семестр.

   Перед батьками виступив начальник ліцею Микола Шпак.

   Згідно зі Статутом ліцею за сумлінне ставлення до навчання, зразкову дисципліну та з нагоди 25-ї річниці Збройних сил України, у відповідності до наказу начальника ліцею батькам ліцеїстів Федоришина Олександра, Білеги Владислава, Оліхновича Дениса, Величенка Івана вручені фотокартки їх синів, знятих біля розгорнутого Прапора ліцею.

   Всеукраїнський тиждень права в Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою пройшов із 05 по 11 грудня 2016 року.

   Під час тижня відбулися заходи правового виховання.

   05 грудня проведено зустріч з ліцеїстами представників регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  Ірини Бондаренко,  Олени Якубенко та адвоката Національної асоціації адвокатів України  Михайла  Дворніченка (випускника ліцею 2002 року) на тему: «Я і мої права».

  

   З нагоди Міжнародного дня мігранта, який відзначатиметься 18-21 грудня 2016 року за підтримки Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації в області триває акція «Мій Крим».

   Акцією передбачено виставку фотокомпозиції на тему: «Мій Крим» на базі навчальних закладів.

   Поряд з іншими навчальними закладами до акції активно долучилися і учнівський та педагогічний колективи Чернігівського військового ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, батьківська громадськість та родини вимушених переселенців.

   Учасниками розпочато оформлення фотокомпозиції на стендах у класах, казармі, а також рекреації навчального корпусу.

   18-21 грудня на базі Кіно-концертного центру національно-патріотичного виховання у місті Чернігів буде оформлено загальнообласну виставку «Мій Крим», де буде презентовано найкращі дев`ять композицій дев`яти учасників.

   5 грудня у Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою проведено військово-спортивне свято «Бравий вигляд, у всьому лад – без п'яти хвилин солдат!». Захід був присвячений 25-річчю Збройних сил України. Підготували його вчителі методичного об'єднання фізичної культури і предмету «Захист Вітчизни».

   У змаганнях узяли участь команди «Січ» (1 рота), «Сокіл» (2 рота), «Патріоти» ( 3 рота).

  

   До Дня Збройних Сил України колектив Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою готувався заздалегідь.

   30 листопада з ліцеїстами зустрілися представники Оперативного командування «Північ» - учасники антитерористичної операції полковник Дмитро Бородавко і майор Віталій Мельников (випускник ліцею 1997 року). У всіх взводах класними керівниками 3 грудня проведено виховні години «Ми твої, Україно, сини!».

   5 грудня відбулося військово-спортивне свято з нагоди знаменної дати.

   У бібліотеці ліцею оформлена виставка літератури, присвячена сучасній українській армії.

   Урочистості з нагоди 25-ї річниці Збройних Сил України відбулися 6 грудня.