forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

   19 жовтня 2017 року 110 вихованців 10 класу  Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою взяли участь у зустрічі учасників 9-го Військово-Реконструкторського «Потягу Єднання України» «Труханівська Січ» та привітали своїх однолітків флеш-мобом «Нам потрібно мирне небо».

   Після зустрічі о 15 годині в Обласному молодіжному центрі командир роти – старший офіцер вихователь підполковник  Гайдей Г.О. разом зі своїми помічниками – ліцеїстами – екскурсоводами  провели  для учасників «Потягу Єднання України» «Труханівська Січ» екскурсію виставкою «Блокпост пам’яті».

   Вихованці Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою долучилися до Всеукраїнської акції «Потяг Єднання України» «Труханівська Січ» і взяли участь у тереновій грі на станції Крути, біля села Пам’ятне Борзнянського району.

   Перед початком змагань  разом із однолітками з Сумського державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус  ім. І. Харитоненка» й учасниками «Потягу Єднання України» «Труханівська Січ» ліцеїсти оглянули музейну експозицію меморіального комплексу «Пам’яті героїв Крут», сфотографувалися на згадку, поснідали козацькою кашею.

   11 жовтня 2017 року в Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою відбулися урочистості та святковий концерт  з нагоди Дня захисника України.

   Начальник ліцею Микола Шпак привітав колектив зі святом, відзначив, що свято День захисника України є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь захисників Батьківщини та проявом поваги народу до них.

 

   150 ліцеїстів Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою продовжили участь у обласній патріотично-виховній програмі «Війна, якої немає!».

   Під час заходу вихованці ліцею зустрілися з головою громадської організації «Єдина родина Чернігівщини» Миколою Шанським, мамою загиблого героя – прикордонника Ігоря Нешка –Людмилою Житниковою, які побажали ліцеїстам успішно закінчити навчання в ліцеї і стати справжніми захисниками України.

   Вихованці ліцею мали змогу залишити свої враження від виставки «Блокпост пам’яті» на банері та книзі відгуків.

   Завершенням патріотичної акції стало шикування ліцеїстів біля Меморіальної стели загиблим учасникам АТО для оголошення хвилини мовчання та покладання квітів.

   Близько 160 учнів 11-х класів Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою продовжили участь у обласній патріотично-виховній програмі «Війна, якої немає!», що проходить у Обласному молодіжному Центрі Чернігівської обласної ради.

   Ліцеїсти-екскурсоводи розповіли своїм одноліткам про події, представлені на виставці «Блокпост пам’яті».

   Поряд з вихованцями ліцею ознайомився з експонатами виставки Микола Анатолійович Конопацький, начальник Управління освіти і науки облдержадміністрації. Микола Анатолійович поспілкувався з юнаками та поцікавився про їх враження від заходу.

   Юні патріоти завершили акцію виконанням флеш-мобу «В той день, коли закінчиться війна…» та вшанували загиблих воїнів на Сході країни.

   02 жовтня 2017 року 242 вихованці Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою взяли участь у відкритті обласної патріотично-виховної програми  «Війна, якої немає!».

   Хор ліцеїстів виконав музичну композицію «Вітчизна».

  Завершуючи патріотичну програму ліцеїсти,  разом зі своїми однолітками з Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді та Чернігівської загальноосвітньої школи-інтернату ім. Ю. М. Коцюбинського продемонстрували присутнім флеш-моб на тему:«Нам потрібно мирне небо» .

  Акція викликала у присутніх багато патріотичних почуттів і позитивних емоцій.

   30 вересня  традиційно  у м. Чернігові в стінах Молодіжного театру відбулося вшанування прийомних батьків, опікунів і піклувальників з нагоди Дня усиновлення. На свято запрошені ліцеїсти Чернігівського ліцею з ПВФП, серед них ліцеїсти Мостовий Євген, Ячменіхін Кирило, яких виховують прийомні батьки.

   У залі театру відбулося вшанування прийомних батьків, опікунів та піклувальників області. Їх привітала заступник керівника апарату Чернігівської ОДА Соломаха Ірина Григорівна. Захід закінчився фотографуванням на згадку.