forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

ОГОЛОШЕННЯ !

   Чернігівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою запрошує на День відкритих дверей, який відбудеться 14 квітня 2017 року о 10.00

   21 березня вихованці Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою зустрічали учасників 5-го Потягу Єднання України «Труханівська Січ».   Гостями ліцею були 20 курсантів Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою на чолі з заступником директора коледжу з військової та фізичної підготовки полковником Андрієм Зубовим.

  

   Саме під такою назвою 17 березня 2017 року на базі Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою пройшов обласний семінар методистів районних (міських) методичних кабінетів (центрів) відділів освіти райдержадміністрацій, управлінь освіти міських рад, методистів відділів освіти райдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування, управлінь освіти міських рад, які відповідають за предмет «Захист Вітчизни», учителів предмета «Захист Вітчизни» ліцеїв та закладів інтернатного типу обласного підпорядкування.

    05 березня 2017 року ліцеїсти Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою відвідали Чернігівський кіно культурний мистецький центр з національно-патріотичного виховання дітей та молоді. Вони переглянули документальний фільм «Воїни Духу». З вступним словом до вихованців звернувся  директор центру Вадим Антошин.