forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

  

   Третього дня навчально-польових зборів на базі Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою відбулося багато вражаючих подій. Військово-тактична гра не залишила байдужим жодного.

   Світало… Ще хтось бачив сон про бойові стрільби: шквал куль, розпечені гільзи, запах пороху. Але додивитися сон не судилося! Пролунала команда «Навчальна тривога!». Хутко піднявшись із теплого ліжка, учасники зборів швидко одягнулись і вишикувались на плацу. Для них це було несподіванкою. Командири повідомили, що очікується удар противника, і поставили задачу переміститися в запасний район. Оперативно зреагувавши, учні  здійснили марш-кидок до Ялівщини. Ранковий весняний сосновий туманний ліс зустрів зимовим подихом. Але змерзнути не дали команди, які лунали щомиті: «Спалах праворуч», «Спалах ліворуч», «Хімічна небезпека» тощо. Повернувшись до розташування, підготувавши себе, юнаки та дівчата вирушили до одного із найулюбленіших місць ліцеїстів – їдальні. Смачний і поживний сніданок надав сили й енергії для подальших активних дій.

   Три дні учасники навчально-польових зборів проведуть разом, виконуючи складні та цікаві навчальні завдання з військово-фізичної підготовки. Щоб більше дізнатися один про одного, традиційно в перший день навчально-польових зборів проводиться вечір знайомства. Цьогоріч юнаки та дівчата взяли участь у творчому патріотичному проекті «Я – майбутнє України», який відбувся у Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою.

   Під час презентацій загальноосвітніх навчальних закладів обласного підпорядкування ровесники ділилися своїм найкращим досвідом у проведенні різноманітних заходів патріотичного спрямування до найважливіших дат з історії українського народу – Дня Соборності України, Дня вишиванки, Дня Гідності і Свободи, Дня захисника України, Дня пам’яті та примирення та ін. На презентаційних світлинах – зустрічі з ветеранами Другої Світової, учасниками антитерористичної операції, відкриття пам’ятних дощок загиблим/померлим героям АТО, екскурсії до пам’ятних місць Чернігівщини і України та військових частин, участь у благодійних акціях, звернення до захисників України, допомога людям похилого віку, участь у змаганнях та інтелектуальних конкурсах, патріотичних вишколах, флешмобах та багато іншого.

   Другий день для учасників навчально-польових зборів, розпочався  з навчальних тренувань з практичної стрільби з автомата Калашникова на базі військової частини смт Гончарівське Чернігівського району.

   Кожен з учасників мав змогу зробити десять влучних пострілів у мішень з відстані 100 метрів. Стрільба з автомата, без перебільшення, стала однією з найяскравіших подій дня, після якої юнаки та дівчата ще довго ділилися враженнями один з одним.

   18 квітня проведено урочисте відкриття навчально-польових зборів учнів одинадцятих класів загальноосвітніх навчальних закладів обласного підпорядкування на базі Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. У цьому році до участі у заході долучились 12 дівчат, які вивчали предмет «Захист Вітчизни» за програмою для юнаків.

              14 квітня святкує свій день народження  Чернігівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою.  Вихованці ліцею готують подарунки рідному навчальному закладу. Традиційно до  Дня ліцею літературно-драматична студія «Натхнення»  під керівництвом учителя зарубіжної літератури Людмили Заворотної готує прем’єри вистав українських і зарубіжних класиків. Ось і 12 квітня студійці підготували виставу за мотивами комедії Г.Квітки-Основ’яненка «Шельменко-денщик».  Незважаючи на хвилювання  самодіяльних артистів, їх гра  вийшла дуже вдалою.  Глядачі  з великим задоволенням переглянули  комедію, активно  підтримуючи  сценічне дійство бурхливими оплесками.