forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

   29 вересня 2017 року в Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти.

   Начальник ліцею Микола Шпак привітав освітянський колектив зі святом, подякував педагогічним працівникам за щоденну самовіддану роботу, терпіння , професіоналізм у справі навчання і виховання ліцеїстів.       

   Також начальник ліцею вручив подяки за 45-річну плідну працю  на педагогічній ниві вчителям Салай Зої Володимирівні,Суярко Антоніні Леонідівні, Гребницькій Ользі Іванівні, Яковенко Галині Григорівні.

           13 вересня 2017 року в Чернігівському ліцеї з ПВФП відбулося спортивне свято з нагоди Дня фізичної культури і спорту.

      Свято відкрив начальник ліцею полковник Микола Шпак, який відзначив важливість занять фізичною культурою і спортом в житті кожної людини й  побажав учасникам змагань чесної спортивної боротьби.

         1 вересня 2017 року в Чернігівському ліцеї з ПВФП відбулися урочистості з нагоди Дня знань та посвячення вихованців першого курсу в ліцеїсти.

      Першокурсники  склали урочисту обіцянку та забов’язалися суворо дотримуватись правил поведінки ліцеїста, гідно нести горде ім’я вихованця ліцею. 

       З вітальним словом виступив начальник ліцею Микола Васильович Шпак, який привітав всіх присутніх із початком навчального року. Побажав підкорити нові вершини знань і досягти омріяної мети. Висловив щиру вдячність керівництву Чернігівській  обласній державній адміністрації, Управлінню освіти і науки Чернігівської  облдержадміністрації та батьківському комітету за їх постійну підтримку та допомогу в організації навчально-виховного процесу.

   За пропозицією начальника ліцею присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять про випускників ліцею та всіх хто загинув, захищаючи територіальну цілісність України.