forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Випуск відбувся 22 червня 1996 року.

Ліцей закінчили 146 чоловік.

Командир роти – підполковник Катіков Микола Миколайович,

Старшина роти – старший прапорщик Косівець Володимир Леонідович.

Офіцери-вихователі: майор Чередніков Олександр Миколайович, майор Пашко Сергій Григорович, майор Декусар Валерій Володимирович, капітан Поліщук Олег Євгенійович, майор Трач Олександр Іванович, капітан Поліканов Павло Миколайович. Помічники вихователів: ст. прапорщик Атаманенко Олександр Анатолійович, прапорщик Соловей Михайло Павлович, ст. прапорщик Хлань Михайло Огійович.

Закінчили ліцей із „золотою медаллю” ліцеїсти:

Привалей Дмитро Федорович, Ярчук Максим Вікторович

Із срібною медаллю:

Турчин Олександр Миколайович, Сапон Роман Анатолійович.

Ліцеїсти, які після закінчення ліцею нагороджені Похвальною грамотою: Андрієнко Олександр Миколайович, Виноградов Юрій Вікторович, Вершняк Ігор Костянтинович, Войток Юрій Іванович, Дорондов Максим В’ячеславович, Джола Володимир Олександрович, Ключник Володимир  Миколайович, Лещенко Дмитро Сергійович, Мулач Вадим Володимирович, Косенко Владислав Володимирович,  Олесів Віталій Сергійович, Побєдоносний Ростислав Геннадійович, Панфутов Сергій Олександрович, Романюк Іван Ілліч, Сушениця Олександр Михайлович, Трухан Андрій Юрійович, Шульга Олександр Леонідович, Ященко Сергій Олександрович.

Атестат про повну середню загальну освіту отримали:

Пастухов Дмитро Васильович, Ніконенко Іван Олексійович, Марченко Ігор Миколайович, Гулін Олександр Миколайович, Приходьмо Роман Володимирович, Кіріченко Віктор Володимирович, Конанчук Олег Сергійович, Григорєв Владислав Дмитрович, Ігнатьєв Євгеній Анатолійович, Сорочинський Ігор Вікторович, Сергієнко Віктор Сергійович, Фролов Олександр Григорович, Бісько Олексій Анатолійович, Федорчук Руслан Валентинович, Пастернак Олег Анатолійович, Кобзарь Валерій Іванович,

Матисюк Віталій Володимирович, Шибірін Олександр Віталійович, Мякоткін Дмитро Олександрович, Крапива Олег Григорович, Железцов Павло Іванович, Шило Сергій Миколайович, Рєзник Ігор Андрійович,

Жосан Віталій Іванович, Савіч Геннадій Михайлович, Паншин Сергій Юрійович, Динда Ігор Миколайович, Нікітін Олександр Володимирович, Зайцев Сергій Васильович, Дем’янович Роман Євгенович, Смоліговець Микола Володимирович, Невелев Сергій Маркович, Косівець Олег Володимирович, Кіянець Андрій Михайлович, Алинкін Максим Васильович, Непийвода Олег Васильович, Йовенко Сергій Анатолійович, Назіпов  Павло Тагірович, Шарай Павло Васильович, Жовнір В’ячеслав Володимирович, Дасюк Володимир Анатолійович, Ярославцев Олександр Валерійович, Лазаренко Олексій Васильович, Микитюк Євгеній Михайлович, Янок Андрій Миколайович, Бражник Олександр Олександрович, Писарський Андрій Сергійович, Григорєв Володимир Вікторович, Писаренко Олег Олексійович, Третяк Андрій Миколайович, Гавриленко Сергій Валерійович, Ковбаса Дмитро Григорович, Ясинський Юрій Євгенійович, Лось Олег Вікторович, Черняк Сергій Михайлович, Мельник Андрій Ігорович, Шевченко Євгеній Михайлович, Обідін Олександр Миколайович, Жданов Яков Леонідович, Сумін Сергій Вікторович, Скрипов Петро Альбертович, Потапенко Максим Геннадійович, Ленський Ярослав Миколайович, Вареник Максим В’ячеславович, Татарин Сергій Іванович, Пилипенко Богдан Михайлович, Крилов Сергій Євгенійович, Клюзько Денис Володимирович, Моринець Богдан Володимирович, Замовний Дмитро Сергійович, Шалигін Олексій Володимирович,  Білоус Вадим Володимирович, Жуковецький Геннадій Петрович, Коваль Михайло Леонідович, Марченко Олександр Валентинович, Сабана Олександр Борисович, Проскурін Олександр Олександрович, Волосач Анатолій Володимирович, Несторенко Андрій Вікторович, Самоненко Сергій Васильович, Приймачик Володимир Геннадійович, Черніков Юрій Борисович, Нечай Ігор Володимирович, Кізевич Юрій Сергійович, Березинський Ігор Володимирович, Балезін Олександр Валерійович, Гладун Олександр Іванович, Диморець Дмитро Олександрович, Скрипець Андрій Михайлович, Ночевний Денис Володимирович, Герасименко Павло Васильович, Гордієнко Олександр Дмитрович, Пишний Дмитро Анатолійович, Коваленко Юрій Васильович, Журавський Едуард Юрійович, Грек Роман Миколайович, Зозуля Іван Валерійович, Лаврентьєв Сергій Валентинович, Гаркун Олександр Володимирович, Тригуб Максим Васильович, Шевцов Дмитро Борисович, Андруша Олександр Володимирович,  Сердюков Андрій Миколайович, Ліхонін В’ячеслав Петрович, Сотник Сергій Володимирович, Носов Олексій Іванович, Смагін Денис Сергійович, Коленченко Олександр Михайлович, Садовий Ігор Олександрович, Савкін Борис Валерійович, Сулім Олег Олександрович, Шпак Олександр Миколайович, Шмаровоз Олег Миколайович, Педь Віктор Васильович, Подковко Роман Михайлович, Артеменко Дмитро Сергійович, Колесник Руслан Вікторович, Гурський Євгеній Анатолійович, Копилов Денис Валерійович, Ребенок Ігор Михайлович, Золотаринець Сергій Володимирович, Медведєв Олег Олександрович, Чупров Віктор Вікторович, Корольов Сергій Ігорович.

Для подальшого навчання до вищих закладів освіти МО України були направлені:

  • до Харківського військового університету -19 чол.;
  • до Київського військового інституту управління та зв’язку – 18 чол.;
  • до філії Київського військового інституту управління та зв’язку (м.Полтава) – 5 чол.;
  • до Київського інституту сухопутних військ – 8 чол.;
  • до Одеського інституту сухопутних військ -15 чол.;
  • до Харківського інституту льотчиків ВПС – 32 чол.;
  • до Київського інституту ВПС – 7 чол.;
  • до Севастопольського військово-морського інституту – 9 чол.;
  • до інших військових закладів були направлені – 33 чол.

Коментарі  

+5 #1 Максим 28.03.2017, 17:51
Дуже приємно бачити призвища та імена своїх хлопців:)
Цитата