forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

   Із нагоди відзначення 100-річчя бою під Крутами з 27 по 29 січня 2018 року делегація в кількості 10 ліцеїстів Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою на чолі з заступником начальника ліцею з виховної роботи підполковником Заносієнком Андрієм Геннадійовичем, командиром роти-старшим вихователем підполковником Гайдеєм Геннадієм Олексійовичем  взяла участь у меморіальних заходах з  відзначення 100-річчя  бою під Крутами у місті Києві та на території Меморіального комплексу «Пам’яті Героїв Крут» (філія Національного військово-історичного музею України ), селище Пам’ятне Чернігівської області.

 Для вшанування «Пам’яті Героїв Крут»  на території Київського військового ліцею імені Івана Богуна зібралися делегації з 24-х ліцеїв України.

    27 січня ліцеїсти - учасники делегацій, відповідно до плану основних заходів, відвідали кінотеатр «Україна», де переглянули художній фільм «Кіборги» про героїв-захисників Донецького аеропорту.      

    На початку  перегляду стрічки перед присутніми виступив Міністр культури України Євген Нищук, який побажав юним вихованцям успішного навчання та стати гідними захисниками Батьківщини. Також перед ліцеїстами виступив головний режисер фільму Ахтем Сеітаблаєв. На закінчення фільму під впливом патріотичних почуттів і гордості за героїзм наших захисників Батьківщини, зал стоячи аплодував      героям-кіборгам і  творчому колективу, за їх професіоналізм у висвітленні подій захисту Донецького аеропорту. 

    Зранку, 28 січня, учасники делегацій пішою ходою вирушили від Київського військового ліцею імені Івана Богуна до Центрального залізничного вокзалу та спеціальним «Потягом єднання»  відправилися до станції Крути, де взяли участь у заходах на території Меморіального комплексу «Пам’яті Героїв Крут».  Під час меморіального заходу кожний ліцей отримав Державний прапор України зі стрічкою «За Україну, за її волю», «Памяті Героїв Крут».  Від Чернігівського ліцею з ПВФП прапор отримав старший віце-сержант Лагутін Юрій – Іван,  син учасника АТО.     

    Відтепер ці прапори будуть для ліцеїстів символом героїзму, високого патріотизму та любові до Батьківщини.

    Після меморіальних заходів ліцеїсти спілкувалися з заступником Міністра освіти і  науки України Павлом Хобзеєм, заступником Голови Чернігівської обласної державної адміністрації Сергієм Сергієнком та начальником Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації Миколою Конопацьким.

     29 січня ліцеїсти відвідали «Національний військово-історічний музей України», де оглянули експозиції: «Зародження українського війська», «Українська революція 1917-1921 років», «Крути – 100 років подвигу», «Герої АТО» та інші.

    29 січня 18 ліцеїстів Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою на чолі з начальником ліцею Шпаком Миколою Васильовичем, командиром роти - старшим вихователем Долею Володимиром Сергійовичем взяли участь у обласних меморіальних заходах з відзначення 100-річчя  бою під Крутами. Ліцеїсти відвідали Меморіальний комплекс «Пам’яті Героїв Крут» та пересувну виставку «Блокпост пам’яті Героїв Сіверщини», яку підготувала громадська організація «Єдина родина Чернігівщини» під керівництвом Миколи Шанського.

   Своїми щирими переживаннями та враженнями щодо участі в обласних меморіальних заходах поділилися учні Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою з Миколою Конопацьким, начальником Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації.

   Завершилося відзначення славетної події патріотичним маршем на честь мужніх та відважних визволителів за участю ліцеїстів.

 

 

Comments are now closed for this entry