forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

    Щорічно, починаючи з 1995 року в Україні проходить фаховий конкурс «Учитель року» відповідно  до Указу Президента. Учителі ліцею третій рік поспіль активно беруть у ньому участь. Протягом цього періоду лауреатами ІІ (обласного) туру  були: 

«Учитель року-2016» -  Грибова І.М.,  Попков О.М. – дипломант всеукраїнського туру;

«Учитель року – 2017»  - Голован Л.М., Атаманенко Т.О.

   Результативним для ліцею став і 2018 рік. Учителі закладу були представлені в трьох номінаціях: «Українська мова і література» -  Казаніна Тетяна Олександрівна, «Фізика» - Кравченко Олена Михайлівна, «Фізична культура» - Дворніченко Олександр Володимирович.

  

Обласний тур проходив в два етапи: відбірковий і фінальний. На відбірковому етапі учасники виконали тестування з фахової майстерності, практичну роботу, методичний практикум. У фінальному етапі, який відбувся з 6 по 8 лютого 2018року, учасники представили навчальний проект і конкурсний урок.

   За результатами ІІ (обласного) туру Казаніна Т.О. стала переможцем у номінації «Українська мова і література», Дворніченко О.В. посів друге місце у номінації «Фізична культура».

   Колектив ліцею пишається високими досягненнями своїх колег. Щиро вітає і бажає їм здоров’я, наснаги, творчого натхнення  та подальших  успіхів на педагогічній ниві.

Comments are now closed for this entry