forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

   На Чернігівщині пройшли навчально-польові збори для учнів 11 класів шкіл області. Учасниками заходу стали 238 юнаків і дівчат, польовий вихід для них – заключний етап вивчення предмету «Захист Вітчизни».

   Під час урочистого відкриття навчально-польових зборів на базі Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою школярів привітали заступник начальника Управління освіти і науки ОДА Олена Соронович, учасник антитерористичної операції, представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО Альберт Черешко та голова громадської організації «Єдина родина Чернігівщини» Микола Шанський.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам`ять Героїв, які віддали життя за Батьківщину в районі проведення АТО на території Донецької та Луганської областей, поклали квіти до стели пам’яті полеглих воїнів.

   Впродовж зборів зі школярами було проведено навчальні заняття з тактичної, вогневої, прикладної, фізичної підготовки, основ цивільного захисту та медичних знань, воєнізовану естафету, виконано підготовчу вправу стрільб з автомата Калашникова. Крім того, учні переглянули фільм Ахтема Сеїтаблаєва «Кіборги. Герої не вмирають», познайомилися і поспілкувалися з воїнами і свідками подій на сході України.

   Завершальним етапом навчально-польових зборів стало виконання практичних завдань за сигналом «Тривога», марш-кидок та військово-тактична гра, за легендою якої підлітки обороняли чернігівський аеродром «Півці».

   Для старшокласників збори дали чудову можливість спробувати свої сили у різних видах військово-спортивних змагань, отримати нові знання, вміння та навички.

За матеріалами сайту http://www.mil.gov.ua

Comments are now closed for this entry