forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

      08 травня 2018 року в Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою відбулися урочистості з нагоди відкриття меморіальної експозиції Блокпост ПАМ’ЯТІ «СІВЕРЩИНА» обласної патріотично-виховної програми «Війна, якої немає!».

    Виставкова експозиція втілює в собі вшанування і увічнення пам’яті про воїнів міста Чернігова та області, випускників ліцею, які загинули, захищаючи Батьківщину.  

   На відкритті виставки були присутні почесні гості:

    - Никоненко Дмитро Миколайович – радник  голови Чернігівської обласної ради;

     - Олійник Оксана Миколаївна - виконуюча обов’язки начальника відділу дошкільної, позашкільної освіти та виховної роботи Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації;

    - Микола Миколайович Шанський – голова громадської організації «Єдина родина Чернігівщини»;

     - Батьки та рідні героїв Чернігівщини,  матері випускників ліцею,   Бутусова Надія Олександрівна,  Жеребило Любов Володимирівна, сини яких загинули, захищаючи нашу державу. 

     Мітінг розпочався виконанням Державного Гімну України ліцеїстами та гостями заходу.

     У своїй промові виконуючий обов’язки начальника ліцею Євген Казанін наголосив присутнім на символічності відкриття експозиції Блокпост ПАМ’ЯТІ «СІВЕРЩИНА» у День пам’яті та примирення та 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні. Він нагадав, що 73 роки тому наші діди і прадіди героїчно боронили рідну землю та здобули перемогу над нацизмом, а сьогодні у гібридній війні з російським агресором на Сході України наші сучасники героїчно захищають свою землю.   Присутні вшанували  пам’ять усіх хто загинув, захищаючи Україну хвилиною мовчання.

     Почесне право покласти квіти до меморіальної дошки випускникам ліцею, які загинули в зоні проведення антитерористичної операції було надано ліцеїстам, батьки яких є учасниками АТО: Лагутіну Юрію- Івану та Чуджановському Микиті.

     Під час  виступу Микола Шанський  розповів про плідну співпрацю ліцею з  громадської організацією  «Єдина родина Чернігівщини» , яка розпочалася з меморіальної виставки  «Блокпост ПАМ’ЯТІ»  у жовтні 2017 року

З піднесенням  та хвилюванням відзначив подяками ліцеїстів ,які були екскурсоводами  у меморіальної експозиції  обласної патріотично – виховної програми  « Війна, якої немає», «Блокпост ПАМ’ЯТІ  і зазначив, що майбутнє України в надійних руках .             

     У своїх виступах матері наших випускників , які загинули за Батьківщину, розповіли про своїх синів, про їх навчання  в ліцеї, про подальшу віддану службу на захисті суверенітету та територіальної  цілісності   України. Побажали вихованцям ліцею мирного неба, успішного навчання та бути гідними захисниками своєї рідної землі.

     Після закінчення мітингу відбулася екскурсія, на якій ліцеїсти - екскурсоводи розповідали присутнім про долі наших героїв – захисників України.

Comments are now closed for this entry