forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

   У Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою 23 червня 2018 року відбулися урочистості з нагоди чергового випуску ліцеїстів.

  У заходах узяли участь: представник державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО Альберт Черешко,  голова Піклувальної ради ліцею - генерал-лейтенант Любомир Петрів, перший начальник ліцею полковник Іван Остренко.

  Начальник ліцею Микола Шпак вручив срібну медаль за досягнення у навчанні молодшому віце-сержанту Клименку Олександру. 44 випускника отримали Похвальні грамоти «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів». 

   Керівництво ліцею та почесні гості вручили випускникам атестати про повну загальну середню освіту.

  У своєму виступі начальник ліцею Микола Шпак привітав вихованців із випуском з ліцею. Відмітив, що 89 відсотків випускників виявили бажання навчатися у вищих військових навчальних закладах, решта буде вступати до цивільних вишів.

  У своїх виступах Альберт Черешко, генерал – лейтенант Любомир Петрів, полковник  Іван Остренко побажали ліцеїстам щасливої долі, бути справжніми захисниками України.

  За добрим слов’янським звичаєм усім, хто вирушає в дорогу, стелять рушник, щоб шлях був чистим, гарним і квітучим. Матері випускників розстелили цей рушник перед своїми дітьми. 

  Відбулося урочисте прощання вихованців із прапором ліцею.

  Свято завершилося прощальним вальсом й проходженням урочистим маршем випускників ліцею.

  У небо піднялися повітряні кульки.

  У добру путь, дорогі випускники!

 

Comments are now closed for this entry