forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

   1 вересня 2018 року в Чернігівському ліцеї з ПВФП відбулися урочисті заходи з нагоди  Дня знань та посвячення вихованців першого курсу в ліцеїсти.

   За традицією першокурсники  дали  урочисту обіцянку та забов’язалися дотримуватись правил поведінки ліцеїста та гідно нести ім’я вихованця Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. 

   У своїй промові начальник ліцею Микола Шпак привітав усіх із початком навчального року, побажав ліцеїстам підкорити нові вершини знань і досягти омріяної мети, а також висловив щиру вдячність керівництву Чернігівської  обласної державної адміністрації, Управлінню освіти і науки Чернігівської  облдержадміністрації, батькам за їх постійну підтримку та допомогу в організації освітнього процесу. Хвилиною мовчання були вшановані загиблі випускники ліцею та всі хто загинув, захищаючи територіальну цілісність України.            

   З привітаннями  та найкращими побажаннями до ліцеїстів та їхніх батьків звернувся  голова громадської організації «Єдина Родина Чернігівщини» Микола Шанський, вручив грамоти і подяки ліцеїстам-екскурсоводам меморіальної експозиції БЛОКПОСТ  ПАМ’ЯТІ  «СІВЕРЩИНА» обласної патріотично-виховної програми «Війна, якої немає!», розміщеної в навчальному корпусі Чернігівського ліцею з ПВФП у травні 2018 року. Також із привітаннями до присутніх звернувся учасник антитерористичної операції, член громадської асоціації «Кадетська співдружність» , батько нашого випускника ліцею 2013 року, а нині офіцера Збройних сил України, полковник запасу Сергій Бачурін.

  Від батьків з привітаннями звернулась мама ліцеїста першого курсу Олена Деркач, яка побажала синам бути наполегливими у навчанні та стати справжніми  захисниками нашої держави.

  Музичне  дефіле у виконанні військового оркестру  8-го Чернігівського навчального центру Державної спеціальної служби транспорту України  під керівництвом військового диригента полковника Миколи Смаля стало подарунком усім присутнім.

  Першокурсник Букатий Кирило і його молодша сестричка Мілана мали за честь надати перший дзвоник, який сповістив про початок нового навчального року.  Під час підняття Державного Прапору України вихованці та працівники ліцею хором виконали Державний Гімн України.

  На згадку про урочисті події відбулося фотографування.

  Фотозвіт про подію дивись тут


 

Comments are now closed for this entry