forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

   Збірна команда Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовко під керівництвом заступника начальника навчального відділу з військової та фізичної підготовки Пашка Сергія Григоровича  з 25 по 27 вересня 2018 року взяла участь у спортивних змаганнях обласного національно-патріотичного заходу «Я – патріот» у смт. Гончарівське Чернігівського району на базі військової частини А-1815.

         Захід зібрав понад 200 учасників з районів і міст Чернігівської області.  Юнакам випала можливість  упродовж трьох днів відчути справжнє       

армійське життя, зустрітися з танкістами – учасниками  Операції Об’єднаних Сил  та провести змагання з військово-прикладних видів спорту, зокрема:

        -біг на 100 м;

        -біг на 1000 м;

        - підтягування на перекладині;

        -  метання гранати на дальність ;

        -  стрільба з автомата  АК-74 на влучність;

      Серед 25 команд, які брали участь у змаганнях, були визначені переможці як у командному складі, так і особистій першості з кожного виду.

       Збірна команда ліцею в командному заліку посіла перше місце.

      В особистої першості відзначились :

- Борщан Євгеній – з метання гранати на дальність з результатом – 48 метрів;

- Ковальчук Вадим – з бігу на 100 метрів з результатом 12.3 сек;

 - Саєнко Максим – зі стрільби з автомата  АК-74 на влучність.

У період між змаганнями  з учасниками були проведені заняття з «Тактичної медицини», тактичної підготовки , практичні стрільби з пістолета ПМ та динамічна лазерна гра «Лазертаг»

     Учасники спортивних змагань обласного національно-патріотичного заходу « Я – патріот» отримали безліч позитивних емоцій, а команда -  переможець -  перехідний кубок, грамоти  та медалі.

Comments are now closed for this entry