forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Випуск відбувся  23 червня 2018 року.

Ліцей закінчили 172 ліцеїста.

Командир  роти –  п/п-к ГАЙДЕЙ Генадій Олексійович

Офіцери-вихователі: ст. лейтенант АТАМАНЕНКО Олександр Анатолійович (6 взвод), полковник Клигін Андрій Борисович (5 взвод), майор БЛИЗНЮК Олександр Володимирович (2 взвод), майор ТАРАЖИН Павло Олександрович (3 взвод), підполковник Симиряко В.І. (4 взвод)

Помічники офіцерів-вихователів: полковник ДОВБЕНКО Володимир Михайлович, полковник Буряк А.М., підполковник Демещук А.М., підполковник ФедоренкоС.М..

Закінчив ліцей із „срібною медаллю” -  Клименко Олександр Олександрович

Ліцеїсти, які після закінчення ліцею нагороджені Похвальною грамотою за вивчення окремих предметів:

  1. Апанасько Дмитро Павлович з предмету фізична культура
  2. Буряков Олексій Олександрович з предмету «Захист Вітчизни»
  3. Василенко Валентин Ігорович з предмету фізична культура
  4. Воронін Даніїл Олександрович з предмету фізична культура
  5. Гальонка Ігор Володимирович з предмету фізична культура
  6. Гладченко Іван Васильович з предмету фізична культура
  7. Глум Кирил Дмитрович з предметів українська література, «Захист Вітчизни»
  8. Глушко Олексій Дмитрович з предмету фізична культура
  9. Горбатенко Денис Володимирович з предмету фізична культура
  10. Дудко Олег В’ячеславович з предмету «Захист Вітчизни»
  11. Жван Назарій Васильович з предмету фізична культура
  12. Жук Ілля Ігорович з предмету «Захист Вітчизни»
  13. Заїма Іван Сергійович з предмету фізична культура
  14. Калита Павло Володимирович з предмету «Захист Вітчизни»
  15. Канавець Павло Олександрович з предмету «Захист Вітчизни»
  16. Корнобай Юрій Михайлович з предмету фізична культура
  17. Костюков Микола Анатолійович з предмету фізична культура
  18. Кошелівський Олександр Олександрович з предмету фізична культура
  19. Малець Вадим Сергійович з предмету фізична культура
  20. Махобей Роман Миколайович з предмету фізична культура
  21. Мельник Роман Андрійович з предмету фізична культура
  22. Міненко Максим Олександрович з предмету «Захист Вітчизни»
  23. Міщенко Сергій Михайлович з предмету фізична культура
  24. Мойсієнко Олексій Миколайович з предметів «Захист Вітчизни», фізична культура
  25. Мороз Володимир Віталійович з предмету фізична культура
  26. Мося Ігор Зосімович з предмету фізична культура
  27. Наливайко Владислав Миколайович з предмету фізична культура
  28. Нікулін В’ячеслав Юрійович з предмету «Захист Вітчизни»
  29. Петренко Роман Олександрович з предметів «Захист Вітчизни», фізична культура
  30. Пінчук Артем Юрійович з предмету фізична культура
  31. Полтко Денис Романович з предмету «Захист Вітчизни»
  32. Савицький Нікіта Ігорович з предмету фізична культура
  33. Сердюков Олексій Володимирович з предмету фізична культура
  34. Скепський Андрій Миколайович з предмету фізична культура
  35. Скрипка Дмитро Сергійович з предметів зарубіжна література, «Захист Вітчизни»
  36. Талда Дмитро Анатолійович з предмету фізична культура
  37. Тарасенко Артем Сергійович з предмету фізична культура
  38. Ткаченко Богдан Володимирович з предмету фізична культура
  39. Ткаченко Микола Геннадійович з предмету фізична культура
  40. Троценко Денис Сергійович з предмету фізична культура
  41. Чуджановський Микита Максимович з предмету зарубіжна література
  42. Шевченко Валентин Вадимович з предмету «Захист Вітчизни»
  43. Щербина Анатолій Олегович з предмету фізична культура
  44. Юрчук Владлен Володимирович з предмету фізична культура

 Атестат про повну середню загальну освіту отримали:

  1. Абадєєв Владислав Євгенійович
  2. Авер’янов Андрій Олександрович
  3. Авраменко Дмитро Андрійович
  4. Андрієць Артем Сергійович
  5. Андріященко Євгеній Павлович
  6. Анікієнко Олексій Павлович
  7. Апекунов Олексій Олегович
  8. Бандура Тарас Володимирович
  9. Берковець Дмитро Володимирович
  10. Биконя Артур Сергійович
  11. Біленок Микола Володимирович
  12. Білик Борис Павлович
  13. Білогура Олег Олексійович
  14. Богдан Іван Сергійович
  15. Божко Даніїл Артемович
  16. Бондарь Тимур Валентинович
  17. Борздом Владислав Володимирович
  18. Братко Дмитро Васильович
  19. Бридкой Дмитро Васильович
  20. Булавко Юрій Григорович
  21. Бурма Олександр Олександрович
  22. Бусло Іван Владиславович
  23. Вежновець Владислав Вячеславович
  24. Верех Станіслав Вячеславович
  25. Веселовський Володимир Олександрович
  26. Войтюк Даніїл Віталійович
  27. Ворона Євген Володимирович
  28. Гайдук Данил Сергійович
  29. Гайдук Ігор Вікторович
  30. Гайдук Ярослав Вікторович
  31. Гажало Дмитро Юрійович
  32. Гарбуз Михайло Леонідович
  33. Гаркуша Ярослав Ігорович
  34. Голобородько Нікіта Валерійович
  35. Головко Артем Дмитрович
  36. Гончаренко Владислав Олександрович
  37. Гриценко Євген Костянтинович
  38. Гриценко Михайло Олегович
  39. Грищенко Антон Сергійович
  40. Данилко Андрій Русланович
  41. Данько Артем Євгенійович
  42. Демиденко Дмитро Олександрович
  43. Демченко Владислав Олександрович
  44. Десятерик Станіслав Вадимович
  45. Довбенко Дмитро Володимирович
  46. Долгопятий Ярослав Євгенійович
  47. Дорошенко Володимир Миколайович
  48. Єремишин Максим Вікторович
  49. Заїка Кирил Олександрович
  50. Ілляшик Антон Сергійович
  51. Казак Роман Русланович
  52. Каймов Олександр Володимирович
  53. Кашуба Руслан Володимирович
  54. Кириченко Анатолій Володимирович
  55. Ковера Дмітро Миколайович
  56. Кодовбецький Анатолій Ігорович
  57. Кожедуб Віталій Дмитрович
  58. Койдан Євген Сергійович
  59. Колесников Микита Андрійович
  60. Колосов Ігор Миколайович
  61. Колпаков Олексій Сергійович
  62. Котеленець Євген Олегович
  63. Кравченко Олександр Олександрович
  64. Красуля Вадим Васильович
  65. Кузьменко Володимир Юрійович
  66. Кузьменко Дмитро Володимирович
  67. Кулик Семен Юрійович
  68. Куліч Владислав Віталійович
  69. Купрієнко Богдан Дмитрович
  70. Кучерявий Олександр Олександрович
  71. Кучма Богдан Олексійович
  72. Лагутін Юрію-Іван Андрійович
  73. Лагута Максим Миколайович
  74. Лазаренко Георгій Анатолійович
  75. Латишев Єгор В’ячеславович
  76. Лісаконов Владислав Романович
  77. Лобко Андрій Вадимович
  78. Лютко Віталій Сергійович
  79. Майном Богдан Юрійович
  80. Манжола Володимир Геннадійович
  81. Мироненко Дмитро Михайлович
  82. Михайленко Єгор Васильович
  83. Михайліченко Денис Вікторович
  84. Мостовий Євген Володимирович
  85. Нежинець Юрій Анатолійович
  86. Нетреба Іван Іванович
  87. Новожен Костянтин Дмитрович
  88. Пильник Денис Ігорович
  89. Пиниця Павло Юрійович
  90. Полубень Владислав Михайлович
  91. Польгуй Богдан Сергійович
  92. Пономаренко Єгор Володимирович
  93. Пономарчук Артем Сергійович
  94. Радченко Дмитро Сергійович
  95. Расюк Владислав Олександрович
  96. Роговенко Богдан Дмитрович
  97. Романченк Андрій Андрійович
  98. Руденок Олександр Олександрович
  99. Рудик Іван Васильович
  100. Самійленко Владислав Олегович
  101. Самусь Олександр Сергійович
  102. Свириденко Максим Юрійович
  103. Селютін Владислав Геннадійович
  104. Сигута Артем Олександрович
  105. Силенко Юрій Олексійович
  106. Січко Костянтин Анатолійович
  107. Скирта Олександр Олексійович
  108. Стрілець Олександр Вадимович
  109. Сушков Дмитро Володимирович
  110. Тарасов Єгор Володимирович
  111. Терентьєв Іван Юрійович
  112. Тимошенко Ігор Андрійович
  113. Тищенко Дмитро Костянтинович
  114. Ткачов Владислав Андрійович
  115. Турас Артем Валентинович
  116. Фесюн Максим Іванович
  117. Форостянко Владислав Анатолійович
  118. Харченко Артем Васильович
  119. Чех Владислав Володимирович
  120. Чирва Роман Вікторович
  121. Чучвазі Єгору Валерійовичу
  122. Шевченко Олександр Юрійович
  123. Шелемес Олександр Олександрович
  124. Штиба Ярослав Геннадійович
  125. Ющенко Сергій Ігорович
  126. Яворський Єгор Едуардович
  127. Ячменіхін Кирил Костянтинович

Випускники 2018 року були направлені для подальшого навчання до вищих військових навчальних закладів  МО України та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів, які здійснюють підготовку громадян на посади осіб офіцерського складу:

Харківський  університет  Повітряних  Сил   імені  І.Кожедуба - 21 ліцеїст;

Військовий   інститут  телекомунікацій  та  інформатизації  імені  героїв  Крут - 25 ліцеїстів;

Військова   академія   (м.Одеса) - 12 ліцеїстів;

Національна  академія  сухопутних  військ  імені  гетьмана  П.Сагайдачного - 9 ліцеїстів;

Військовий  інститут  Київського  національного  університету  імені Т.Г.Шевченка - 12 ліцеїстів;

Житомирський  військовий  інститут  імені С.П.Корольова - 6 ліцеїстів;

Кафедра  військової  підготовки  Національного авіаційного  університету - 6 ліцеїстів;

Кафедра військової підготовки  спеціалістів  Держспецтрансслужби   Дніпропетровського  національного  університету  залізничного транспорту  ім. академіка  В.Лазаряна - 2 ліцеїста;

Національна академія СБУ - 6 ліцеїстів;

Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації  Національного технічного   університету   «Київський політехнічний  інститут імені Ігоря Сікорського» - 11 ліцеїстів;

Національна академія Внутрішніх Справ України - 5 ліцеїстів;

Харківський  національний університет Внутрішніх Справ України - 3 ліцеїста;

Військово-юридичний  факультет   Національного  юридичного  університету  імені  Я.Мудрого - 2 ліцеїста;

Черкаський інститут пожежної безпеки - 4 ліцеїста;

Національна академія Національної гвардії України - 2 ліцеїста;

Національна академія Державної прикордонної служби України імені Б.Хмельницького - 14 ліцеїстів;

Чернігівська академія   державної  пенітенціарної  служби - 3 ліцеїста;

До цивільних вищих навчальних закладів - 29 ліцеїстів;