forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

    -  10 жовтня здобувачі освіти  ліцею взяли участь в обласному військово-патріотичному заході «Я  патріот України», якій відбувся в Чернігівському обласному Палаці дітей та юнацтва. Перед початком заходу ліцеїсти  оглянули експозиції : «Українська повстанська Армія – історія нескорених» та «Макети зброї». Під час урочистостей вихованці ліцею переглянули відеофільм «Моя війна», знятий Чернігівськими журналістами. Хор ліцею виконав «Марш нової армії». Ліцеїсти  поклали квіти до Меморіальних стел загиблим учасникам АТО  та Героям Небесної Сотні.

- цього ж дня в ліцеї відбулося військово-спортивне свято. Свято відкрив начальник ліцею полковник Микола Шпак, який відзначив важливість занять фізичною культурою в житті юнаків – майбутніх захисників Вітчизни  й  побажав учасникам військово- спортивної естафети чесної спортивної боротьби. Учасники військово- спортивної естафети отримали безліч позитивних емоцій, а команда -  переможець -  перехідний кубок, грамоту  та солодкий пиріг.

   - 11 жовтня відбулися урочистості та святковий концерт  з нагоди Дня захисника України. Начальник ліцею Микола Шпак привітав колектив зі святом, відзначив, що свято День захисника України є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь захисників Вітчизни та проявом поваги народу до них. Хвилиною мовчання була вшанована пам’ять  випускників ліцею та всіх хто загинув,  в зоні проведення антитерористичній операції на сході України, захищаючи  державу від ворога.

    - цього ж  дня о 12-ї годині педагогічні працівники разом із вихованцями ліцею взяли участь у обласному заході, який був присвячений  проводам призовників  області до лав Збройних сил України та інших військових формувань у місті, біля Пам’ятного знаку Борцям за волю і Незалежність України.

 

 

Comments are now closed for this entry