forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

-  13 жовтня  відбулась зустріч  ліцеїстів із письменником, учасником антитерористичної операції  Геннадієм Молчановим.  Геннадій Анатолійович розповів вихованцям про лихоліття війни, про справжнє  військове лицарство захисників на сході України, а також про свою творчу діяльність.       

       Письменник презентував присутнім свою книгу «Перемир’я», яка розповідає читачеві про один день із життя солдата-минометника, книжка про героїчних людей, які боронять Батьківщину на Сході.

Геннадій Анатолійович відповів на запитання ліцеїстів і побажав їм наполегливого навчання,  щоб у майбутньому стати офіцерами – захисниками Вітчизни.   

       Вихованці ліцею подякували герою-письменнику за цікаву розповідь, подарували Геннадію Анатолійовичу квіти та сфотографувалися на згадку.

      Такі зустрічі є дуже корисними для  юнаків, а спілкування з письменниками-учасниками АТО,  такими як Геннадій Молчанов, виховують у них  любов до своєї Батьківщини.

           - 14 жовтня вихованці ліцею на Красної площі міста Чернігова подивилися пряму трансляцію підняття Державного Прапора України та виступ Президента України Петра Порошенка. Потім відбулась церемонія складання  урочистої клятви ліцеїстами. На завершення вихованці ліцею пройшли урочистим маршем у складі військ Чернігівського гарнізону.

      Ліцеїсти також оглянули на площі зразки військової техніки та озброєння та подивилися урочистий концерт у Чернігівському обласному академічному  українському  музично-драматичному театрі ім. Т.Г.Шевченка.

 

{} Jllike

 

 
 
 
 
 
 
 
 

Comments are now closed for this entry