forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

   18 квітня 2019 року на базі Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою відбулись урочистості з нагоди закриття навчально-польових зборів для здобувачів освіти 11-х класів закладів освіти обласного підпорядкування.

   З 16 до 18 квітня 2019 року для юнаків та дівчат було організовано насичену навчально-виховну програму: практичні заняття, екскурсія до військової частини смт Гончарівське з оглядом військової техніки,  знайомство з роботою реанімобіля, вечір знайомств у рамках патріотичного проекту «Я - майбутнє України», перегляд художнього фільму «Крути 1918».

   Здобувачі освіти виконали практичні стрільби з автомата Калашникова на стрільбищі в/ч 1688 смт Гончарівське Чернігівського району.

   Привітали учасників Микола Конопацький, начальник Управління освіти і науки облдержадміністрації, Микола Шанський, голова громадської організації «Єдина родина Чернігівщини». У своїх промовах вони висловили впевненість, що знання і практичні навички, отримані за ці три дні, мають стати у нагоді майбутнім захисникам України.

   На заході також був присутній Альберт Черешко, представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО, учасник антитерористичної операції.

   На згадку про насичені та пізнавально-корисні навчально-польові збори кожен юнак та дівчина отримали вимпел учасника зборів 2019 року, а вихованці Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою підготували для всіх патріотичний флешмоб.

   Завершився  захід урочистим маршем учасників.

   Наш спільний громадянський обов’язок – зберегти та гідно вшановувати тих, хто віддав своє життя за незалежність України. Саме тому юнаки та дівчата прийняли рішення продовжити традицію висадження дубів на Алеї Миру.

Comments are now closed for this entry