forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

   Заходи в Чернігівському ліцеї з ПВФП з нагоди Дня пам’яті та примирення та  74-ї річниці  Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні:

     -  07 травня 2019 року 150  вихованців ліцею відвідали військово-патріотичний захід «Три війни – одна звитяга» за підтримки Чернігівської обласної державної адміністрації  та Громадської організації Спілки ветеранів десантників «Північ», який проходить у Чернігівському обласному молодіжному центрі. Головна мета заходу-сприяння згуртуванню суспільства України, військово-патріотичне виховання молоді.

     - 07 травня 2019 року відбувся тематичний вечір «Будь  славен, день святої Перемоги». Виконуючий обов’язки начальника ліцею Євген Казанін у своїй промові привітав присутніх зі святом Перемоги, зазначив, що, віддаючи шану  ветеранам  Другої світової  війни, ми усвідомлюємо, що обов’язок нинішнього та майбутніх поколінь – віддано захищати Україну від будь – яких зазіхань на її незалежність та цілісність, бути гідними  слави своїх дідів і прадідів. На вечорі  звучали пісні та вірші на патріотичну тематику. Працівники та вихованці ліцею вшанували хвилиною мовчання загиблих у Другій світовій війні та всіх, хто загинув, захищаючи Україну.

     -  08  травня  2019 року  вихованці ліцею взяли участь у «почесній варті» у сквері ім. М.М. Попудренка при проведенні урочистих заходів вшанування воїнів, полеглих у боях за Чернігів у роки Другої світової війни, а також загиблих учасників АТО/ООС і Небесної Сотні.

     - 09 травня 2019 року ліцеїсти взяли участь в урочистому покладанні квітів до могили Невідомого Солдата на Меморіалі Слави.

 

Comments are now closed for this entry