forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

   Всеукраїнський тиждень права в Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою пройшов із 05 по 11 грудня 2016 року.

   Під час тижня відбулися заходи правового виховання.

   05 грудня проведено зустріч з ліцеїстами представників регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  Ірини Бондаренко,  Олени Якубенко та адвоката Національної асоціації адвокатів України  Михайла  Дворніченка (випускника ліцею 2002 року) на тему: «Я і мої права».

  

Тематичний  вечір на тему: «Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх за вчинені правопорушення», за участю інспектора сектору молодіжної превенції Чернігівського відділу поліції лейтенанта поліції Литовченка Дмитра та перегляд фільму «Правда про наркотики» відбувся 07 грудня.

  08 грудня класні керівники провели виховні години у взводах: «Права людини – вища цінність європейської України».  Того ж дня ліцеїсти ознайомилися з виставкою плакатів «Ми і наші права».

   Відеотрансляція Всеукраїнського уроку «Права Людини» показана ліцеїстам 10 грудня  .

    Ліцеїсти 11 грудня відвідали освітню правову експозицію «Кожен має право знати свої права», яка була розміщена в Чернігівській обласній універсальній  науковій бібліотеці ім. В.Г. Короленка.

   У бібліотеці ліцею  оформлена виставка літератури правового змісту.

Коментарі

+3 #1 Володимир 23.12.2016, 19:14
Захід сподобався. Отримав багато корисної інформації, особливо приємно було те, що запросили виступити випускника ліцею.

Comments are now closed for this entry