forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

   У Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою  24 травня 2019 року  відбулося свято останнього дзвоника.

   У заході взяв участь Голова громадської організації  «Єдина родина Чернігівщини» Микола Шанський.

   Начальник ліцею полковник  Микола Шпак  у своєму виступі зазначив, що      це свято  для  кожного ліцеїста  по - своєму  радісне і водночас хвилююче: для   першокурсників  - це  змужніння за рік навчання в ліцеї, для   випускників  останній  дзвоник   символізує  початок шляху у доросле та самостійне життя.

   Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять випускників і всіх, хто загинув, захищаючи територіальну цілісність України на сході держави.

   У свою чергу випускники ліцею віршами та музичними номерами привітали присутніх та  подякували керівництву, вчителям  і вихователям, працівникам ліцею за  навчання й виховання, постійну турботу до них.

   За традицією, наприкінці свята, для випускників пролунав останній дзвоник у виконанні випускника Кійка Бориса і його сестрички Насті. У небо піднялися повітряні святкові кульки. Захід  завершився  урочистим маршем вихованців ліцею.

Comments are now closed for this entry