forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

   У Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою 02 вересня 2019 року відбулися урочисті  заходи  з нагоди Дня знань та посвячення вихованців першого курсу в ліцеїсти.

   У заходах взяли участь заступник начальника Управління освіти і науки Чернігівської  облдержадміністрації Олена Соронович,  Голова громадської організації «Єдина родина Чернігівщини» Микола Шанський,  голова Піклувальної ради ліцею генерал-лейтенант  Любомир Петрів.

   За традицією першокурсники  дали  урочисту обіцянку та забов’язалися гідно нести ім’я вихованця ліцею.

   У своїй промові начальник ліцею полковник Микола Шпак привітав усіх із початком навчального року, побажав ліцеїстам підкорити нові вершини знань і досягти омріяної мети, а також висловив щиру вдячність керівництву Чернігівської  обласної державної адміністрації, Управлінню освіти і науки Чернігівської  облдержадміністрації, батькам за їх постійну підтримку та допомогу в організації освітнього процесу. Хвилиною мовчання були вшановані загиблі випускники ліцею та всі, хто загинув, захищаючи територіальну цілісність України.           

   За дорученням начальника Управління освіти і науки Чернігівської  облдержадміністрації,  Олена Соронович вручила Подяки Міністерства освіти і науки України, Почесні грамоти та Подяки Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації кращим педагогічним працівникам освітнього закладу за сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність, високі досягнення у навчанні та вихованні учнівської молоді.

   Почесні гості також привітали ліцеїстів та їхніх батьків з Днем знань, побажали вихованцям гарних оцінок і вірних друзів, а батькам - терпіння.

   Від батьків з привітаннями звернулась мама ліцеїста 1 курсу Галина Бардакова, яка побажала синам бути наполегливими у навчанні та стати мужніми юнаками.

   Першокурсник Лут Єгор і його молодша сестричка Софія  мали за честь надати перший дзвоник, який сповістив про початок нового навчального року та привітно запросив здобувачів освіти на перший урок.  Під час підняття Державного Прапору України вихованці та працівники ліцею хором виконали Державний Гімн України.

   На згадку про День знань відбулося фотографування.

Comments are now closed for this entry