forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

   Урочисті заходи з нагоди 28 річниці Збройних Сил України в Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою:

     -   27 листопада 2019 року відбувся концерт народного аматорського хору ветеранів війни та праці міського палацу культури під художнім керівництвом Миколи  Красножона. 

        У концертній програмі колективу прозвучали пісні про Чернігів, про героїв АТО, народні українські пісні  на музику Миколи Красножона.

     - 04 грудня 2019 року відбулося військово-спортивне свято «Маю честь служити Україні!». На заході були присутні гості: здобувачі освіти         ЗОШ № 29 та Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді. 

      Свято відкрив начальник ліцею полковник Микола Шпак, який відзначив важливість військово-патріотичного виховання на кращих традиціях  воїнів Збройних Сил України.       

      Змагання розпочалися  з презентації команд. Програма свята складалася з таких видів: розбирання й складання автомату, силова вправа, стрільба з пневматичної гвинтівки лежачи з упору,козацькі розваги, музичний конкурс,конкурс капітанів,комбінована естафета.

      Змагання пройшли у завзятій боротьбі,  учасники  яких показали свою силу, спритність та витривалість. 

      Команда – переможниця була нагороджена перехідним кубком і грамотою, а її капітан – цінним подарунком.

      Ліцеїсти - переможці видів змагань були нагороджені грамотами та медалями.        

   - 06 грудня 2019 року відбулися  урочисті заходи та святковий концерт.

     У заходах узяли участь голова Піклувальної ради ліцею -  генерал-лейтенант  Любомир Петрів, голова громадської організації «Єдина родина Чернігівщини» Микола Шанський.

     У вітальному слові начальник ліцею полковник Микола Шпак наголосив на тому, що професійне свято українськіх військових заслужило всенародну шану. Він  відзначив вагомий внесок коллективу освітнього закладу в навчання й виховання майбутніх захисників держави.

     За пропозицією начальника ліцею оголошено хвилину мовчання за загиблими випускниками ліцею  в антитерористичній операції та всіма, хто загинув, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність України.     

     Традиційно у цей день молодшим командирам 1 курсу були вручені віце-сержантські погони, а кращі в навчанні та поведінці  молодші командири 2 курсу отримали чергові ліцейські звання. Завершилися урочистості святковим концертом, під час якого лунали пісні українських авторів на патріотичну тематику.

     Також 6 грудня 2019 року вихованці ліцею відвідали в Чернігівському обласному молодіжному центрі національно-патріотичний Проект «Від борців за волю до захисників України:Чернігівщина», партнерами якого є оперативне командування «Північ», Чернігівський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки та Чернігівський прикордонний загін. Ліцеїсти ознайомилися з виставковими матеріалами про захисників Чернігівщини, які були відзначені державними нагородами впродовж 2014-2019 років.

 

Comments are now closed for this entry