forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

ПРОТОКОЛ № 78

від « 22 »  грудня  2016 року

Присутні: пять членів  тендерного комітету.

Порядок денний: розгляд питання про проведення процедури відкритих торгів  в системі електронних державних закупівель ProZorro на електронному майданчику SmartTender згідно 10.71.1. – вироби хлібобулочні, кондитерські, борошняні, нетривалого зберігання; 15811000-6 хлібопродукти, а саме: хліб овальний з борошна пшеничного в/г, хліб овальний з борошна житнього в/г.

Слухали: інформацію голови тендерного комітету  Гринчука С.О.   

       На виконання плану навчально-виховного процесу по забезпеченню чотирьохразового харчування  на 2017 рік та проаналізувавши реальне використання в 2016 році, різке зростання цін, пропонується провести процедуру відкритих торгів  в системі електронних державних закупівель ProZorro на електронному майданчику SmartTender згідно 10.71.1. – вироби хлібобулочні, кондитерські, борошняні, нетривалого зберігання; 15811000-6 хлібопродукти, а саме: хліб овальний з борошна пшеничного в/г в кількості 17300 кг, хліб овальний з борошна житнього в/г в кількості 12700 кг на загальну суму 300000,00 грн.                  

Ухвалили: вислухавши інформацію голови  тендерного комітету  Гринчука С.О. тендерний комітет  вирішив провести процедуру відкритих торгів  в системі електронних державних закупівель ProZorro на електронному майданчику SmartTender згідно 10.71.1. – вироби хлібобулочні, кондитерські, борошняні, нетривалого зберігання; 15811000-6 хлібопродукти, а саме: хліб овальний з борошна пшеничного в/г в кількості 17300 кг, хліб овальний з борошна житнього в/г в кількості 12700 кг на загальну суму 300000,00 грн.

        Секретарю тендерного комітету Дерновій І.А. подати на затвердження тендерну документацію на проведення відкритих торгів та подати оголошення  в системі електронних державних закупівель ProZorro на електронному майданчику SmartTender.

 

                                  Голова т/к                                       С.О. Гринчук

                                  Заступник                                        Т.А. Халімоненко

                                  Секретар                                          І. А. Дернова

                                                                                           І.В. Калініна

                                                                                          О.М. Канава