forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

   29 грудня у Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою у відповідності до річного плану навчально-виховної роботи відбулися батьківські збори.

   На зборах були підбиті підсумки навчально-виховної роботи за 1 семестр.

   Перед батьками виступив начальник ліцею Микола Шпак.

   Згідно зі Статутом ліцею за сумлінне ставлення до навчання, зразкову дисципліну та з нагоди 25-ї річниці Збройних сил України, у відповідності до наказу начальника ліцею батькам ліцеїстів Федоришина Олександра, Білеги Владислава, Оліхновича Дениса, Величенка Івана вручені фотокартки їх синів, знятих біля розгорнутого Прапора ліцею.

   А батькам ліцеїстів, які досягли успіхів у навчанні, зразковому виконанні обов’язків вручені листи-подяки за виховання синів: Глума Кирила, Горбатенка Дениса, Жвана Назарія, Міщенка Сергія, Мосі Ігоря, Полтка Дениса, Польгуя Богдана, Скепського Андрія, Чеха Владислава, Чуджановського Микити, Міненка Максима, Нетреби Івана, Походні Ярослава, Фліса Микити, Вакуленка Дмитра, Ігнатушка Дмитра, Качури Андрія, Мазуренка Олександра, Опанасенка Максима, Станішевського Артура, Шурубури Олександра, Яковлева Микити, Ясинського Андрія.

   Присутні тепло привітали батьків відмічених ліцеїстів.

   Заступник начальника ліцею з навчальної роботи Євген Казанін детально розповів батькам про особливості ЗНО – 2017.

   Заступник начальника ліцею з виховної роботи Олег Шагдаров висловив слова вдячності батьківській громадськості за допомогу в організації позакласних виховних заходів та поліпшенні побутових умов ліцеїстів.   

   Вихователі у всіх взводах проаналізували стан навчання і дисципліни кожного ліцеїста. Виступи вихователів доповнили вчителі.

   Начальник ліцею привітав усіх присутніх з Новим 2017 роком та Різдвом Христовим. Побажав приємного відпочинку і веселих свят.

 

Comments are now closed for this entry