Надрукувати
joomla templates
lastravel.ru

   Інтернет Асоціація України (ІнАУ) підбила підсумки Конкурсу на кращий вебсайт закладу освіти, який було проведено Комітетом ІнАУ з питань ІКТ в освіті за підтримки Міністерства освіти і науки України у партнерстві з Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти», Службою освітнього омбудсмена і Каналом I-UA.TV.

    Учитель предмета «Захист Вітчизни» Попков Олександр Миколайович  взяв участь у X Всеукраїнському конкурсі на кращий вебсайт закладу освіти. Сайт ліцею виборов ІІ місце у номінації «Заклади загальної середньої освіти».

    Надійшло близько 1000 заявок на участь у Конкурсі від закладів освіти з усіх куточків України. Незалежне журі відповідно до Умов конкурсу визначило переможців у номінаціях «Вебсайти сільських шкіл», «Вебсайти міських шкіл», «Вебсайти дошкільних навчальних закладів», «Вебсайти позашкільних навчальних закладів», «Вебсайти навчальних закладів професійно-технічної освіти».

   Церемонія нагородження переможців відбулася в режимі відеоконференції 9 червня 2020 року.

   Голова Правління Інтернет Асоціації України Анатолій Пятніков, Освітній омбудсмен України Сергій Горбачов, Голова журі Конкурсу Іван Пєтухов, член журі Конкурсу, представниця Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України Галина Коломоєць привітали переможців і побажали їм подальших перемог.

   Колектив Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою отримав грамоту Міністерства освіти і науки України та Інтернет Асоціації України,  а також цінній подарунок від компанії «Адамант» та Інтернет Асоціації України (ламінатор, графічний планшет та сертифікат на використання хостингу).

Finland
Sweden