Надрукувати
joomla templates
lastravel.ru

    Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» (щодо окремих питань завершення 2020/2021 навчального року), згідно з яким у зв’язку із здійсненням заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), здобувачі освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації (далі -ДПА), зберігаючи за собою право пройти її за власним бажанням відповідно до наказу Міністерства освіти і науки (далі – МОН)  України від 12 жовтня 2020 року №1262 «Деякі питання проведення в 2020/2021 навчальному році державної підсумкової атестації осіб, які здобувають загальну середню освіту», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20 листопада 2020 року за №1153/35436, у формі зовнішнього незалежного оцінювання (далі -ЗНО).

   Привертаємо увагу до того, що законодавством не передбачено вибіркове звільнення від проходження ДПА (незалежно від її форми), з якогось одного чи кількох предметів. Так само Закон не звільніє від проходження ЗНО здобувачів освіти, які планують вступати до закладів вищої освіти, у 2021 році.

ВАЖЛИВО!

   Здобувачам освіти, які планують пройти ДПА, необхідно звернутися до начальника ліцею  із письмовою заявою про бажання проходити ДПА у формі ЗНО.

   Заяву у довільній формі може бути подано до ліцею особисто або у відсканованому вигляді електронною поштою  до 14.05.2021 року.

Finland
Sweden