forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

ГРАФІК

роботи гуртків, спортивних секцій у ІІ семестрі 2016/2017 навчального року

Назва гуртка, секції

Дні тижня

Час проведення

Аудиторія

Учитель

1

Гурток «Юний патріот»

вівторок

16.00-17.30

455

Євглевський Олександр Васильович

2

Вокальний гурток «Ремікс»

вівторок

16.00-17.30

Концертний зал

Дернова Ірина Анатоліївна

3

Гурток «Побудова кар’єри»

вівторок

16.00-17.30

156

Кузюбердіна Людмила Федорівна

4

Літературно-драматичний гурток «Натхнення»

четвер

 

16.00-17.30

Концертний зал

Заворотна Людмила Федорівна

5

Гурток «Стрілець»

четвер

16.00-17.30

455

Пашко Сергій Григорович

6

Секція з  футболу

понеділок,

четвер

16.00-16.45

16.00-16.45

спорт. зал

Білащенко Олександр Володимирович

7

Секція з атлетичної гімнастики

понеділок,

вівторок

16.00-16.45

16.00-16.45

спорт. зал

Поліщук Олександр Миколайович

8

Секція з  легкої атлетики

вівторок,

четвер

16.00-16.45

16.00-16.45

спорт. зал

Сидоренко  Віталій Анатолійович

9

Секція з волейболу

вівторок,

п’ятниця

16.00-16.45

16.00-16.45

спорт. зал

Дворніченко Олександр Володимирович

                                                                                       ГРАФІК

             проведення факультативних занять та курсів за вибором  у ІІ семестрі 2016/2017 навчального року

 

Назва предмета/факультативу

Дні тижня

Час

проведення

Ауд.

Учитель

ПЕРШИЙ КУРС (10 клас)

1

Математика. «Методи розв’язування задач з математики»

вівторок

16.00-16.45

360

Грибова Ірина Михайлівна

2

Математика. «Методи розв’язування задач з параметрами»

вівторок

16.00-16.45

362

Москаленко Тетяна Степанівна

3

Фізика. «Методи розв’язування задач з кінематики, динаміки,  законів збереження, молекулярної фізики та термодинаміки»

понеділок

16.00-16.45

  156

Яковенко Галина Григорівна

4

Історія. «Визначні постаті України»

вівторок

16.00-16.45

260

Пашко Олена Миколаївна

5

Історія. «Визначні постаті України»

четвер

16.00-16.45

261

Точона Світлана Михайлівна

6

Українська мова. «Орфографічний практикум»

понеділок

16.00-16.45

261

Гребницька Ольга Іванівна

7

Українська мова. «Орфографічний практикум»

четвер

16.00-16.45

355

Козлова Тетяна Миколаївна

8

Українська мова. «Орфографічний практикум»

п’ятниця

16.00-17.30

160

Суярко Антоніна Леонідівна

9

Інформатика. «Інформаційний працівник»

понеділок

16.00-16.45

354

Бандура Тетяна Петрівна

10

Хімія. «Розв’язування задач з хімії»

вівторок

16.00-16.45

257

Кравченко Ірина Миколаївна

11

Фізична культура.  «Настільний теніс»

вівторок,

четвер

16.00-17.30

16.00-17.30

Сп.з

Казанін Євген Борисович

12

Географія. «Політична географія»

п’ятниця

16.00-16.45

261

Точона Світлана Михайлівна

13

Англійська мова. « Культура і мистецтво Великобританії»

п’ятниця

16.00-16.45

252

Павленко Інна Володимирівна

14

Зарубіжна література. «Зарубіжні письменники та Україна»

п’ятниця

16.00-16.45

451

Заворотна Людмила Федорівна

      

                                                                                       ГРАФІК

              проведення факультативних занять та курсів за вибором  у ІІ семестрі 2016/2017 навчального року

 

Назва предмета/факультативу

Дні тижня

Час

проведення

Ауд.

Учитель

ДРУГИЙ  КУРС (11 клас)

1

Математика. «Розв’язування задач з параметрами»

вівторок

16.00-16.45

363

Погребняк Світлана Володимирівна

2

Математика.  «Готуємось до ЗНО»

четвер

16.00-16.45

360

Грибова Ірина Михайлівна

3

Фізика.  «Методи розв’язування задач з електродинаміки, оптики, атомної та ядерної фізики»

понеділок

16.00-16.45

152

Кравченко Олена Михайлівна

4

Історія. «Українське відродження у ХХ столітті»

понеділок

16.00-17.30

160

Аніканова Інна Іванівна

5

Історія. «Визначні постаті України»

четвер

16.00-17.30

160

Аніканова Інна Іванівна

6

Інформатика. «Створення комп’ютерних презентацій», «Основи баз даних»

п’ятниця

16.00-16.45

  354

Голован Людмила Михайлівна

7

Українська мова.  «Практикум із синтаксису української мови»

понеділок

16.00-16.45

453

Казаніна Тетяна Олександрівна

8

Українська мова.  «Практикум із синтаксису української мови»

четвер

16.00-16.45

451

Трущенкова Ірина Володимирівна

9

Хімія. «Розв’язування задач з хімії»

вівторок

16.00-16.45

257

Атаманенко Тетяна Олександрівна

10

Англійська мова. «Англійська мова для ділового спілкування»

четвер

16.00-16.45

352

Башта Діана Ігорівна

11

Англійська мова. «Англійська мова для ділового спілкування»

четвер

16.00-16.45

251

Піголенко Наталія Іванівна

12

Психологія.  «Психологія особистісного вдосконалення»

четвер

16.00-17.30

156

Кузюбердіна Людмила Федорівна