forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Випуск відбувся  1 червня 2013 року.

Ліцей закінчили 195 ліцеїстів.

Командир 1-ї  роти підполковник ДОЛЯ Володимир Сергійович

Командир 3-ї  роти майор ПОПКОВ Олександр Миколайович

Офіцери-вихователі 1-ї  роти: майор ЗАНОСІЄНКО Андрій .Генадійович, (1 взвод) , майор ПОЛІКАНОВ Павло Миколайович (2 взвод)

Офіцери-вихователі 3-ї  роти : капітан ВЕЖНОВЕЦЬ В'ячеслав Валентинович (3 взвод), підполковник

ГОНЧАРОВ Олег Володимирович (4 взвод), майор КОЗЛОВ Анатолій Миколайович (5 взвод), підполковник

Щебуняєв Петро Павлович (6 взвод)

Помічники офіцерів-вихователів 1-ї  роти: підполковник ГУБАР М.Г., прапорщик ПРИВАЛ Володимир Леонідович, прапорщик ИВАСЮК Валерій Андрійович

Помічники офіцерів-вихователів 3-ї  роти: ЧИКИЛЕВСЬКИЙ Сергій Олександрович, капітан

ХОБОТНЕВ Олександр Степанович, ст. прапорщик Тимченко Юрій Олексійович

Ліцеїсти, які після закінчення ліцею нагороджені Похвальною грамотою за вивчення окремих предметів - 39 ліцеїстів

Закінчили ліцей із золотою медаллю: Поздняков Юрій Володимирович, Семенченко Володимир Сергійович

Ліцеїсти, які після закінчення ліцею нагороджені Похвальною грамотою за вивчення окремих предметів:

Антихович Андрій Миколайович, Веремієнко Олександр Володимирович, Галепа Олександр Григорович, Глущенко Владислав Романович, Головач Владислав Вікторович, Даниленко Борис Андрійович, Данилко Богдан Русланович, Дейнеко Андрій Сергійович, Журко Павло Васильович, Заруцький Дмитро Сергійович, Зоценко Максим Михайлович, Кльоцкін Іван Андрійович, Ковальчук Євгеній Анатолійович, Ковбаса Павло Сергійович, Кузьменко Руслан Олександрович, Лабадін Віталій Ігорович, Лавренюк Олександр Русланович, Ленець Станіслав Станіславович, Левченко Юрій Юрійович, Линник Ярослав Васильович, Лопатін Михайло Вікторович, Лущик Анатолій Олександрович, Мазченко Владислав Андрійович, Мекенченко Юрій Ігорович, Ментій Андрій Сергійович, Пацюк Андрій Володимирович, Подибайло Дмитро В'ячеславович, Подлісецький Валерій Віталійович, Подлісецький Максим Віталійович, Савченко Роман Романович, Савченко Володимир Валерійович, Семенець Валерій Валерійович, Сурмило Павло Олександрович, Ткаченко Родіон Юрійович, Хоменко Олексій Михайлович, Шаповал Антон Олексійович, Шляпкін Ярослав Андрійович, Щиренко Євгеній Сергійович, Яковлев Артур Андрійович

Атестат про повну середню загальну освіту отримали:

1 рота

Бобринцев Денис Юрійович, Богдан Юрій Вікторович,Борисенко Микита Андрійович, Боченко Володимир Олегович, Бурий Костянтин Миколайович, Буштрук Даніїло Володимирович, Васенко Денис   Михайлович, Волков Анатолій Олександрович, Губар Володимир Сергійович, Єгоров Ігор Вікторович, Іванов Вадим  Сергійович,Ігнатьев Юрій  Вячеславович, Кірісько Валерій  Васильович, Кіріяков Михайло  Анатолійович, Кондратюк Андрій Вікторович, Корнейко Денис Валерійович, Косач Владислав Олегович, Краснов Станіслав Станіславович, Кром Руслан Євгенійович, Кулик Дмитро  Миколайович, Лахнеко Сергій  Ігорович, Манойло Євгеній Олександрович, Матющенко Денис Анатолійович, Мицик Костянтин  Миколайович, Мусієнко Євгеній Ігорович, Назаренко Денис  Русланович, Нестеренко Олексій Олександрович, Нечепа Іван Олександрович, Нікішин Євгеній  Володимирович, Павленко Денис  Сергійович, Павлюк Олександр Вячеславович, Прихідько Владислав Вікторович, Римар Богдан Юрійович, Свередюк Артур  Миколайович, Сергієнко Дмитро Ігорович, Середа Іван Ігорович, Стеченко Роман Васильович, Стрижак Владислав Олегович, Терський Владислав Юрійович, Трейтяк Андрій Олександрович, Троян Олександр Сергійович, Хотінь Євгеній Григорович, Чеботарь Сергій Костянтинович, Чертополох Микола Анатолійович

 

 3 рота

Апришко Б.А., Базанов Д.Г., Бакуревич  М. С., Бакуринський В.В., Батов Д.Г., Башук  Ю.В., Безкровний Б.Л., Безручко М.О., Белан   Б.В., Бербець  Д.Р., Благовісний В.А., Боднар М.Є., Бресь   Я.В., Булко М.А.           Василевич Ф.Ф., Василяко С.В., Виштак  О.В., Візер О.В., Власюк Д.В., Галепа О.Г., Гаруст В.В., Глуцький В.К., Глущенко  В.Р., Головач  В.В., Голубов  К.Є., Горелько А.Ю., Данилко Б.Р., Дейнеко  А.С., Дейнеко В.С., Деркач  А.О., Дуновський Б.В., Євдокімов В.А., Жигарев  Д.В., Жирний Р.В., Загребельний А.Ю., Залога С.М., Застеба Б.Ю., Зоценко  М.М., Івницький  В. А., Ісаченко О.В., Кальченко Я.В., Капустянський Т.Ю., Карпенко  А.А., Карпенко  Б.І., Киричок А.В., Кисіль О.В., Кінішенко О.О., Клапушинський  Р.В., Клоп Т.Т., Клунко Я.Б., Ковальчук  Є.А., Компаненко І.В., Коробко Р.В., Корчак О.Р., Кошарний М.С., Кравчук  М.В., Куликовський  Д.В., Лабадін В.І., Лавренюк О.Р., Лавриненко Т.А., Лесенко Б.В., Лещинський В.А., Линник  Я.В., Лисенко Д.О., Литовченко І.В., Маєш    К.С., Майко В.О., Маляренко Д.С., Манкевич  Я.В.             Мартиненко  В.В., Мартинюк Ю.Ю., Матющенко Є.В., Медвідь Б.Р., Мекенченко Ю.І., Мельников Д.С., Ментій Б.О., Мехед В.О., Миронов О.С., Моісеєв Д.С., Мокруш А.Б., Мусієнко Є.І., Ненаженко С.Ю., Нестеренко Д.О., Нікітішин М.Д., Олійник О.С., Ореховський Д.В., Павлюк В.Ю., Панченко В.А., Петровченко І.В., Петрушанко Я.В., Подлісецькии В.В., Подлісецькии М.В., Поздняков Ю.В., Пономаренко Я.С., Попков  М.О., Попов О.О., Попович Р.В., Приходько А.В., Пронь О. О., Савченко І.О., Савченко Р.Р., Семенченко В.С., Сердюк Д.Ю., Сириця В.В., Скороход  М.К., Скринник С.А., Соложенцев Д.С., Соснюк Є.В., Спектор Є.Ю., Стрижак С.С., Сурмило П.О., Суровець А.Г., Табаченко  В.О., Тимко О.М., Ткач О.П., Трегуб В.А., Тригуб І.С., Філісюк І.В., Хоменко  О.М., Хороводников  В.Я., Чернов  Д.І., Черняк О.В., Чікаловець Д.С., Шатун  О.В., Шляпкін Я.А., Шмаль Б.О., Щиголь Д.О., Щиренко Є.С., Янішевський Н.Ю., Ярешко  Р.В.                

 Результати вступу у навчальні заклади:

- у вищі навчальні заклади Міністерства оборони України вступило  -  63 випускника;

- у вищі навчальні заклади силових структур - 41 випускник;

у вищі цивільні навчальні заклади - 91 випускник.

3 взвод

 




4 взвод





5 взвод





6 взвод