forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Випуск відбувся  28 травня 2016 року.

Ліцей закінчили 151 ліцеїст.

Командир 1-ї  роти – підполковник ДОЛЯ Володимир Сергійович.

Командир 2-ї  роти –  майор ГАЙДЕЙ Генадій Олексійович

Офіцери-вихователі 1-ї  роти: ст. лейтенант АТАМАНЕНКО Олександр Анатолійович (6 взвод), полковник Клигін Андрій Борисович (5 взвод)

Офіцери-вихователі 2-ї  роти: майор БЛИЗНЮК Олександр Володимирович (1 взвод), капітан КАРПЕНКО Микола Вікторович (2 взвод), майор ТАРАЖИН Павло Олександрович (3 взвод)

Помічники офіцерів-вихователів 1-ї  роти: прапорщик ІВАСЮК Валерій Андрійович, прапорщик  ПРИВАЛ Володимир Леонідович

Помічники офіцерів-вихователів 2-ї  роти: полковник ДОВБЕНКО Володимир Михайлович, майор ЯСАКОВ Олексій Генадійович. майор ПЕНСЬКИЙ Олег Миколайович

Закінчив ліцей із „срібною медаллю” - Здота Віктор Олександрович

Ліцеїсти, які після закінчення ліцею нагороджені Похвальною грамотою за вивчення окремих предметів: Алдошин Олександр  Юрійович, Аношенка Дмитро Вадимович, Атаманчук Ярослав Олександрович, Борщенко Дмитро Андрійович, Буряк Олексій  Віталійович, Веселов Георгій  Костянтинович, Вороненко Сергій  Станіславович, Гаранько  Олександр  Андрійович, Говоруха Віталій  Сергійович, Євдокименко Денис Юрійович, Єршов  Ігорь  Сергійович, Іванішєв  Кирило Андрійович, Кім  Дмитро  Олексійович, Козел  Андрій  Федорович, Козянко Максим Олегович, Колоусов  Єгор  Валерійович, Кудра  Петро  Володимирович, Курдюк  Богдан  Вадимович, Курдюк  Ігорь   Вікторович, Литвиненко  Роман Володимирович, Мельниченко  Олександр Олександрович, Молодший  Кирило Володимирович, Нікітін Максим  Сергійович, Новиков  Володимир  Олексійович, Одинець Олександр Анатолійович, Олексієнко Владислав  Юрійович, Онищенко  Роман  Миколайович, П’ятенко  Дмитро  Олександрович, Підгорний   В’ячеслав  Андрійович, Полюшко  Денис   Юрійович, Помилой  Дмитро  Миколайович,  Романенко Антон Васильович , Солошенко Дмитро  Володимирович, Франчук  Олександр  Андрійович, Чортополох  Святослав Дмитрович, Яценко  Орест   Ігорович.

Атестат про повну середню загальну освіту отримали:

1 рота

Аверченко Іван Павлович, Алдошин Олександр Юрійович, Аношенко Дмитро Вадимович, Арутюнян Давид  Самвелович, Басистий Богдан  Олександрович, Басмат Владислав Юрійович, Бичек Олександр Євгенійович, Богдан Максим  Вікторович, Бондаренко Богдан  Сергійович, Будулаті Олександр Миколайович, Буряк Олексій Віталійович, Веселов Георгій  Костянтинович, Волик Владислав Сергійович, Волошин  Михайло  Вікторович, Вороненко Сергій  Станіславович, Говоруха  Віталій  Сергійович, Горобей  Станіслав  Васильович, Євдокименко Денис  Юрійович, Заторський  Богдан  Ігорович, Кардаш  Євген  Петрович, Карпенко  Олексій  Олександрович, Картамишев  Валерій  Сергійович, Козянко  Максим  Олегович, Корж  Артем  Геннадійович, Корж  Богдан Віталійович, Кудін  Володимир  Олександрович,  Кудра  Петро  Володимирович, Кукобець  Дмитро  Олександрович, Купренюко  Вадим  Сергійович, Лущик  Олександр  Сергійович, Матвєєв  Вадим  Леонідович, Миголя  Вадим  Олександрович, Миколаєнко  Дмитро  Олегович, Мірошник  Кирило  Олександрович, Молчанов  Владислав  Костянтинович, Мороз  Олександр  Андрійович, Мудієнко Ярослав  Васильович, Наумець  Єгор  Ігорович, Нікіфоров  Максим  Ігорович, Опанасенко  Єгор  Володимирович, Пастушенко  Олег  Ігорович, Півень  Дем’ян  Сергійович, Пінчук  Костянтин  Олександрович, Піщура  Роман  Вадимович, Романенко Антон Васильович, Рудник  Максим  Олексійович, Рябов  Костянтин  Валерійович, Савченко  Олександр Павлович, Сергійко  Дмитро  Валентинович, Середа  Юрій  Сергійович, Стецик  Петро  Андрійович, Тараненко  Іван  Анатолійович, Франчук  Олександр  Андрійович, Цинчик  Євген  Вадимович, Чубара  Павло  Володимирович, Шевелєв  Владислав  Іванович, Шуляк  Сергій  Олександрович, Яковенко  Євгеній  Валентинович, Янковський Владислав  Ігорович, Яценко Орест   Ігорович.

2 рота

Атаманчук Ярослав Олександрович, Бондарчук Сергій  Олександрович, Борщенко Дмитро Андрійович, Галушко Тарас Олександрович, Гаранько Олександр Андрійович, Гвоздь Максим Валерійович, Горох Валерій  Геннадійович, Данчук Олексій  Дмитрович, Дзюба  Дмитро Ігорович, Діордієв Володимир  Валерійович, Друзь Артем  Валерійович, Дука  Віталій  Дмитрович, Єрмоленко  Кирило  Юрійович, Єршов Ігорь  Сергійович, Живодір Максим Олегович, Житник Данило Сергійович, Журба  Микита  Анатолійович, Заболотній  Владислав  Сергійович, Здота Віктор Олександрович, Зіновчук  Валентин  Анатолійович, Зубрій  Іван Андрійович, Іванішєв Кирило Андрійович, Іващенко Богдан Петрович, Іов Артем Олександрович, Карачов Олексій Вячеславович, Карпенко Максим  Юрійович, Карпенко Микита Володимирович, Карпухін  Нікіта Андрійович, Кизим  Андрій  Костянтинович, Кисорець  Владислав Григорович, Кім  Дмитро Олексійович, Климюк Артем  Володимирович, Коваленко Олександр Володимирович, Ковера Олег Сергійович, Козел Андрій Федорович, Коломієць Олександр Вікторович. Колотов Ян Русланович, Колоусов Єгор Валерійович, Костюченко Дмитро Володимирович, Кошіль Владислав  Валерійович, Крицький Максим Олександрович, Куліш Олег Олександрович, Кураш Володимир Юрійович, Курдюк Богдан Вадимович, Курдюк Ігор Вікторович, Литвиненко Роман Володимирович, Ліпов Олег  Сергійович, Масановць Микола  Анатолійович, Мельниченко Олександр Олександрович, Михно Андрій Олексійович, Міна Сергій Володимирович, Могила  Андрій  Олександрович, Молодший Кирил Володимирович, Мусієнко  Микола  Вікторович, Мхітарян Тигран Сейранович, Надточей  Антон  Миколайович, Нікітін Максим Сергійович, Новиков Володимир Олексійович, Одинець Олександр Анатолійович, Олексієнко Владислав Юрійович, Онищенко Роман Миколайович, Охонько Сергій Олександрович, Охріменко Юрій Вікторович, П’ятенко Дмитро Олександрович, Падалко Вадим Григорович, Парфенюк Юрій Олегович, Передній Євген  Олександрович, Підгорний В’ячеслав Андрійович, Пічурін Микола Андрійович, Плотка Ігор Володимирович, Погуляй Максим Олегович, Подлєсний Юрій Олександрович, Полюшко Денис Юрійович, Помилой Дмитро Миколайович, Порядинський Олександр  Олегович, Пронь Олег Русланович, Прядка Олександр Сергійович, Рамусь Олексій Олександрович, Роспотнюк Андрій Юрійович, Сидорець Олександр Вікторович, Сипливець  Сергій Володимирович, Cереда Юрій Сергійович, Смоліговець Андрій Олександрович, Соловєй Павло  Павлович, Солошенко Дмитро Володимирович, Соронович Іван Євгенійович, Страшков Микола   Андрійович, Чеботорьов Анатолій Сергійович, Чортополох  Святослав Дмитрович, Яриловець Дмитро  Сергійович, Яхно  Євгеній  Олександрович.

Випускники 2016 року були направлені для подальшого навчання до вищих військових навчальних закладів  МО України та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів, які здійснюють підготовку громадян на посади осіб офіцерського складу:

Харківський  університет  Повітряних  Сил   імені  І.Кожедуба - 32 ліцеїста;

Військовий  коледж  сержантського складу  Харківського  університету Повітряних Сил - 1 ліцеїст;

Військовий   інститут  телекомунікацій  та  інформатизації - 13 ліцеїстів;

Військова   академія   (м.Одеса) - 10 ліцеїстів;

Академія  сухопутних  військ  імені гетьмана  П.Сагайдачного - 6 ліцеїстів;

Військовий  коледж  сержантського  складу  академії сухопутних військ імені гетьмана  П.Сагайдачного - 1 ліцеїст;

Військовий  інститут  Київського  національного  університету мені Т.Г.Шевченка - 5 ліцеїстів;

Національний  медичний   університет імені  Богомольця - 1 ліцеїст;

Житомирський  військовий  інститут  імені С.П.Корольова - 5 ліцеїстів;

Військово-юридичний  факультет   Національного  юридичного  університету  імені  Я.Мудрого - 1 ліцеїст;

Кафедра  військової  підготовки  Національного авіаційного  університету - 12 ліцеїстів;

Національний університет  «Одеська морська  академія» - 1 ліцеїст;

Направити для подальшого навчання до вищих навчальних закладів Міністерств і відомств силових структур України:

Національна  академія  Служби безпеки України - 12 ліцеїстів;

Національна академія Національної гвардії України - 2 ліцеїсти;

Київська академія МВС - 2 ліцеїсти;

Харківський Національний юридичний університет імені Я.Мудрого - 1 ліцеїст;

Львівського державного університету безпеки життєдіяльності - 1 ліцеїст;

Національний  університет державної податкової служби України - 1 ліцеїст;

Національна академія Державної прикордонної служби України імені Б.Хмельницького - 8 ліцеїстів;

До інших військових закладів були направлені - 37 ліцеїстів.