forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Випуск відбувся  30 травня 2015 року.

Ліцей закінчили 172 ліцеїста.

Командир 1-ї  роти – підполковник ДОЛЯ Володимир Сергійович

Командир 3-ї  роти –  майор ЗАНОСІЄНКО Андрій Генадійович

Офіцери-вихователі 1-ї  роти: підполковник ДОЛЯ Володимир Сергійович (1 взвод), майор ПОЛІКАНОВ Павло Миколайович (2 взвод)

Офіцери-вихователі 3-ї  роти: майор ЗАНОСІЄНКО Андрій Генадійович (1 взвод), підполковник ГОНЧАРОВ Олег Володимирович (4 взвод), підполковник ТЕРЕХОВИЧ (5 взвод), підполковник ЩЕБУНЯЄВ Петро Павлович (6 взвод)

Помічники офіцерів-вихователів 1-ї  роти: прапорщик ІВАСЮК Валерій Андрійович, прапорщик ПРИВАЛ Володимир Леонідович

Помічники офіцерів-вихователів 3-ї  роти: ст. прапорщик ТИМЧЕНКО Юрій Олексійович

Закінчили ліцей із золотою медаллю: ВИНОКУРОВ Єгор Дмитрович, КОЛОДЮК Микола Андрійович, НАУМЕНКО Денис Володимирович

Ліцеїсти, які після закінчення ліцею нагороджені Похвальною грамотою за вивчення окремих предметів:

Азанов Даніїл Ігорович, Голенко Іван Борисович, Горбачов Владислав Васильович, Глухоєдов Олексій Сергійович, Демченко Олександр Анатолійович, Деркач Дмитро Леонідович, Ісаєнко Андрій Анатолійович, Коваль Ілля Олександрович, Короткий В’ячеслав Вікторович, Косачевич Назар  Олегович, Кисельов Дмитро Валентинович, Марченко Юрій Миколайович, Майданюк Іван  Сергійович, Максимов Іван Олексійович, Марчан  Микола Васильович, Медведьов Олександр Васильович, Микитченко Микола Анатолійович, Муха Костянтин Іванович, Навроцький Юрій Олексійович, Овсейчик Володимир Ігорович, Осипенко Владислав Андрійович, Павленко Олександр Юрійович, Печенюк Артем Анатолійович, Подкур Андрій Вікторович, Ревтюх Богдан Олегович, Сапега Владислав Миколайович, Семенов Андрій Юрійович, Слободянюк Іван Віталійович, Тарара Владислав Миколайович, Юхимчук Юрій Олегович

 Атестат про повну середню загальну освіту отримали:

Азанов Даніїл Ігорович, Голенко Іван Борисович, Горбачов Владислав Васильович, Глухоєдов Олексій Сергійович, Демченко Олександр Анатолійович, Деркач Дмитро Леонідович, Ісаєнко Андрій Анатолійович, Коваль Ілля Олександрович, Короткий В’ячеслав Вікторович, Косачевич Назар  Олегович, Кисельов Дмитро Валентинович, Марченко Юрій Миколайович, Майданюк Іван  Сергійович, Максимов Іван Олексійович, Марчан  Микола Васильович, Медведьов Олександр Васильович, Микитченко Микола Анатолійович, Муха Костянтин Іванович, Навроцький Юрій Олексійович, Овсейчик Володимир Ігорович, Осипенко Владислав Андрійович, Павленко Олександр Юрійович, Печенюк Артем Анатолійович, Подкур Андрій Вікторович, Ревтюх Богдан Олегович, Сапега Владислав Миколайович, Семенов Андрій Юрійович, Слободянюк Іван Віталійович, Тарара Владислав Миколайович, Юхимчук Юрій Олегович, Ахутін Тимофій Юрійович, Бабич Олександр Олексійович, Беляєв Роман Олександрович, Бисикало Дмитро Миколайович, Бокал Владислав Казимірович, Бордаков Валентин В’ячеславович, Будьонний Андрій Олександрович, Буряк Олексій Валерійович, Васюк Вадим Вікторович, Васюк Олександр Миколайович, Васько Володимир В’ячеславович, Воробей Віталій Олександрович, Воробйов Віталі Сергійович, Ворона Ілля Григорович, Вороной Іван Олегович, Гримашевич Дмитро Олегович, Гришанов Олег Сергійович, Грищенко Віктор Володимирович, Гулий Артем Володимирович, Данилович Володимир Володимирович, Данильчук Микола Вікторович, Деркач Дмитро Григорович, Жигун Дмитро Вадимович, Капічуленко Станіслав Сергійович, Клиша Іван В’ячеславович, Кобець Антон Сергійович, Козина Владислав Станіславович, Коноваленко Владислав Дмитрович, Кононенко Борис Олегович, Кривчук Юрій Сергійович, Макієнко Анатолій Анатолійович, Мартиненко Владислав Олегович, Мєщук Руслан Романович, Мрига Сергій Вікторович, Мурашко Данило Геннадійович, Науменко В’ячеслав Михайлович, Неподоба Максим Миколайович, Петренко Денис Анатолійович, Погуляй Олег Андрійович, Поплигін Данило Дмитрович, Романенко Владислав Станіславович, Синявський Дмитро Миколайович, Соловей Ігор Анатолійович, Степанюк Віктор Сергійович, Тарасенко Станіслав Васильович, Телушков Сергій Валерійович, Троян Кирило Дмитрович, Улизько Андрій Сергійович, Худолій Микола Андрійович, Циба Артему Віталійович, Чирва Євгеній Вікторович, Шилов Андрій Володимирович, Яненко Олександр Сергійович, Антоненко Сергій Олександрович, Байбуз Станіслав Павлович, Бандура Артем Ігорович, Білан Ярослав Геннадійович, Бобріцький Захар Олександрович, Бондаренко Ігор Валерійович, Василенко Сергій Володимирович, Василяко Анатолій Володимирович, Вербицький Дмитро Віталійович, Власіка Дмитро Миколайович, Волинко Олександр Сергійович, Вусатий Сергій Юрійович, Гапон Іван Олександрович, Герасимчук Олексій Олександрович, Гуща Олексій Григорович, Дерев’янко Костянтин Олександрович, Діденко Ярослав Русланович, Євченко Андрій Юрійович, Єкимов Олександр Сергійович, Журба Денис Євгенійович, Закорський Владислав Вікторович, Іванченко Дмитро Ігорович, Івахненко Віталій Олександрович, Калашніков Данило Олександрович, Карпенко Олег Ярославович, Ковалевський Єгор Олександрович, Коваленко Максим Григорович, Коломієць Микита Русланович, Короткий Єгор Олегович, Косій Євгеній Олегович, Костенко Євген Русланович, Костюченко Олександр Володимирович, Котляр Андрій Леонідович, Кошовий Максим Олегович, Кулик Дмитро Миколайович, Лапчинський Сергій Володимирович, Легецький Віталій Олексійович, Лещенко Валерій Юрійович, Литвин Андрій Олександрович, Лобанов Максим Ігорович, Луцик Богдан Олегович, Лучко Василій Олександрович, Максимов Андрій Олегович, Малкович Ярослав Васильович, Мальчуков Андрій Андрійович, Маруха Владислав Валерійович, Марченко Богдан Русланович, Медвідь Роман Петрович, Мельниченко Євгеній Олександрович, Міхневич Денис Миколайович, Мокрий Антон Андрійович, Морозов Микита Дмитрович, Мошель Дмитро Валерійович, Мукомел Владислав Олександрович, Мурашковський Валерій Миколайович, Настич Костянтин Іванович, Невшупа Ростислав Олександрович, Ображій Олексій Миколайович, Олишевець Артур Гамлетович, Отрошко Юрій Анатолійович, Павленко Володимир Олегович, Падалко Денис В’ячеславович, Паляниця Станіслав Петрович, Петренко Сергій Сергійович, Рожок Костянтин Сергійович, Рослік Олексій Анатолійович, Савенок Юрій Сергійович, Самброс Богдан Анатолійович, Сидорчук Микола Валерійович, Сімачєв Назарій Миколайович,Сіробаба Максим Валентинович, Соловйов Олександр Павлович, Таран Максим Олегович, Ткаченко Юрій Анатолійович, Тютюнник Андрій Володимирович, Філоненко Олександр Олександрович, Храпов Даніїло Юрійович, Хропост Павло Вікторович, Чеботарьов Харидас Данилович, Чобітько Тарас Андрійович, Чорнобай Валентин Михайлович, Щукін Роман Валерійович, Ющенко Артем Юрійович, Янковенко Ігор Юрійович, Ярош Дмитро Юрійович, Янголь Артем Леонідович

Результати вступу у навчальні заклади:

- у військові навчальні заклади - 102 випускники;

- у вищі цивільні навчальні заклади - 45 випускників;

- у цивільні навчальні заклади І-ІІ рівня акредитації - 15 випускників.