forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

   До Дня Збройних Сил України колектив Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою готувався заздалегідь.

   30 листопада з ліцеїстами зустрілися представники Оперативного командування «Північ» - учасники антитерористичної операції полковник Дмитро Бородавко і майор Віталій Мельников (випускник ліцею 1997 року). У всіх взводах класними керівниками 3 грудня проведено виховні години «Ми твої, Україно, сини!».

   5 грудня відбулося військово-спортивне свято з нагоди знаменної дати.

   У бібліотеці ліцею оформлена виставка літератури, присвячена сучасній українській армії.

   Урочистості з нагоди 25-ї річниці Збройних Сил України відбулися 6 грудня.

  

В актовій залі були присутні працівники і вихованці ліцею, серед яких військовослужбовці кадру і запасу, учасники бойових дій на території інших держав, ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, вихованці з сімей учасників АТО (16 чоловік) та з сімей вимушених переселенців.

   Під час відкриття урочистостей усі присутні з піднесенням заспівали Державний Гімн України. У своєму вітанні начальник ліцею Микола Шпак підкреслив внесок колективу в навчання і виховання майбутніх захисників Вітчизни, відмітив кращих. За його пропозицією оголошено хвилину мовчання за загиблими під час проведення АТО випускниками ліцею.

   Традиційно у день свята були вручені віце-сержантські погони молодшим командирам 1 курсу.

   Завершилися урочистості святковим концертом, під час якого виконувались вірші і пісні українських авторів на патріотичну тематику.

Comments are now closed for this entry