forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

   26  січня 2017 року в Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів  Чернігівського територіального відділення ОКПНЗ «Малої академії наук України учнівської молоді». На конкурсі-захисті  були представлені роботи ліцеїстів ІІ курсу (11 класу) 5 взводу:

  • Васюти Максима на тему: «Оцінка декоративних видів родини Бобові за здатністю покращувати родючість ґрунту» (відділення : екології та аграрних наук, секція: агрономія);
  • Лепехи Максима на тему: «Право на освіту в Україні: гарантії, шляхи реалізації та перспективи» (відділення: філософії та суспільствознавства, секція: правознавство).

   Конкурсанти обґрунтували актуальність, доцільність, мету, об’єкт, предмет, методи, наукову новизну досліджень. Використовуючи комп’ютерні презентації,  ліцеїсти-конкурсанти продемонстрували знання, вміння, навички та спонукали  присутніх ліцеїстів  до науково-дослідницької роботи. Члени журі у складі Казаніна Є.Б., Шагдарова О.А., Пашка С.Г., Салай З.В., Кравченко І.М. оцінили роботи конкурсантів і рекомендували для участі у ІІ етапі. Бажаємо успіхів Васюті Максиму, Лепехи Ярославу  на  ІІ (обласному) етапі.

Comments are now closed for this entry