forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Випуск відбувся 28 травня 2011 року.

Ліцей закінчили 182 ліцеїста.

Командир 1-ї  роти – підполковник ДОЛЯ Володимир Сергійович

Командир 3-ї  роти – майор ПОПКОВ Олександр Миколайович

Офіцери-вихователі 1-ї  роти: майор ЗАНОСІЄНКО Андрій .Генадійович (1 взвод) , майор ПОЛІКАНОВ Павло Миколайович (2 взвод), капітан ВЕЖНОВЕЦЬ В'ячеслав Валентинович (3 взвод)

Офіцери-вихователі 3-ї  роти : майор ТАРАНЖИН Павло Олександрович (5 взвод), майор КОЗЛОВ Анатолій Миколайович (6 взвод), підполковник Щебуняєв Петро Павлович (7 взвод)

Помічники офіцерів-вихователів 1-ї  роти: прапорщик ПРИВАЛ Володимир Леонідович, прапорщик ИВАСЮК Валерій Андрійович

Помічники офіцерів-вихователів 3-ї  роти: ЧИКИЛЕВСЬКИЙ Сергій Олександрович, капітан ХОБОТНЕВ Олександр Степанович, ст. прапорщик Тимченко Юрій Олексійович

Закінчили ліцей із золотою медаллю: Куценко Богдан Анатолійович

Ліцеїсти, які після закінчення ліцею нагороджені Похвальною грамотою за вивчення окремих предметів:

 Бартасевич Іван Ігорович, Вовченко Андрій Олександрович, Герасименко Максим Михайлович, Головко Андрій Володимирович, Дикий Юрій Григорович, Добреля Олексій Васильович, Жовтий Олександр Сергійович, Карпович Олександр Васильович, Келяр Богдан  Олексійович, Курочко Артєм Михайлович, Кришталь Ігорь Юрійович, Любимов Олександр Олександрович, Макаренко Олександр Олександрович, Моренець Олександр Миколайович, Пилипенко Артєм Анатолійович, Стецєнко Володимир Сергійович, Тітов Дмитро Юрійович, Шабатура Володимир Станіславович, Ярошенко Олександр Сергійович, Яськов Денис Андрійович

Атестат про повну середню загальну освіту отримали:

1 рота

Аксьонов Богдан Андрійович, Андрійчук Олександр Валерійович,Білоруський Андрій Сергійович, Борзенко Артєм Владиславович, Борис Олександр Олександрович, Бригинець Олексій  Анатолійович, Булах Павло Петрович, Булах Юрій Петрович, Вакулко Андрій Олегович, Васільков Андрій Вікторович, Вдовиченко Олександр Вікторович, Величко Станіслав Олександрович, Видиборець Федїр Олександрович, Вовнюк Максим Олександрович, Герасименко Максим Олександрович, Глушко Олександр Васильович, Грицик Євгеній Дмитрович, Джугов Олександр Анатолійович, Дольник Антон Сергійович, Дармограй Роман Анатолійович, Дорошенко Максим Анатолійович, Дудніченко Дмитро Віталійович, Жеребило Вадим Володимирович, Завгородній Едуард Сергійович, Завгородній Олег Олександрович, Зайнчковський Анатолій Мирославович, Здольник Богдан Станіславович, Ілієв Ігор Олегович, Карпачов Андрій Сергійович, Кашич Сергій Миколайович, Кличов Олег Андрійович, Клопот Артем Вікторович, Ковальчук Максим Геннадійович, Кононенко Сергій Валентинович, Кононенко Микола Миколайович, Корбач Андрій Володимирович, Корсак Олександр Олександрович, Красножон Максим Володимирович, Кубрак Руслан Михайлович, Курочко Дмитро Сергійович, Лапін Олексій Геннадійович, Лапуцький Юрій Володимирович, Лапчинський Олег Богданович, Легеда Владислав Анатолійович, Леонов Сергі Ігорович, Литвин Валентин Геннадійович, Лиходій Олександр Анатолійович, Лопатін Володимир Вікторович, Максименко Богдан Геннадійович, Мануйлов Дмитро Сергійович, Марченко . Богдан Олександрович, Мороз Володимир Андрійович, Муженко Микола Сергійович, Мусієнко Ігор Вікторови, Назаренко Станіслав Борисович, Настасієнко Валерій Вікторович, Нестеренко Євген Миколайович, Осипець Олександр Вікторович, Пилипенко Віктор Володимирвич, Пильник Євгеній Олександрович, Піменов Артем Віталійович, Польгуй Віталій Віталійович, Потапов Денис Ігорович, Примак Станіслав Васильович, Пупій Сергій Миколайович, Распопов Ярослав Ігорович, Рибалко Олексій Олегович, Рудавський Павло Андрійович, Савченко Вадим Володимирович, Салій Віталій Іванович, Самойленко Дмитро Миколайович, Силко Ярослав Олегович, Скальський Денис Олександрович, Сліпченко Дмитро Миколайович, Соколов Ярослав Олегович, Сорокаліт Віталій Іванович, Спірін Радіон Олегович, Стаюлік Максим Сергійович, Степанець Богдан Олександрович, Сулейманов Навруз Рафіг-огли, Тищенко Дмитро Олександрович, Ткаченко Михайло Григорович, Толочко Антон Леонідович, Турас Андрій Валентинович, Улізко Руслан Сергійович, Фадєєв Сергій Миколайович, Фурман Сергій Михайлович, Хачидзе Володимир Ціскаравич, Чаус Олександр Валентинович, Чепурний Юрій Миколайович, Шелега Тарас Миколайович, Шульга Сергій Михайлович, Щербенко Євгеній Олегович, Якименко Борис Миколайович, Янченко Максим Олександрович, Яровой Артем Миколайович

3 рота

Аветісян Юрій Едуардович, Антипенко Микола Миколайович, Байбарацький Дмитро Сергійович, Батенко Ярослав Русланович, Безкровний Микола Олександрович, Безчасний Руслан Олегович, Біленко Олександр Сергійович, Вітюк Ігор Іванович, Воронін Анатолій Сергійович, Ганжа Олександр Олександрович, Ганжа Сергій Олександрович, Ганнич Артур Миколайович, Геймал Володимир Андрійович, Горовий Олександр Михайлович, Гундир Федір Віталійович, Доля Владислав Вадимович, Дуб Назар Володимирович, Єгоров Олексій  Євгенович, Жмур Денис Вікторович, Згода Дмитро Миколайович, Киричок Ігор Олександрович, Ковбаско Богдан Юрійович, Концевий Максим Юрійович, Король Юрій Іванович, Коростель Павло Валерійович, Косинський Дмитро Сергійович, Костюк Іван Олександрович, Костюков Павло               Павлович, Котлобай Сергій Миколайович, Кравченко Віталій Сергійович, Крайнюк Руслан Олександрович, Красножон Сергій Григорович, Крижанівський Валерій Іванович, Кукуюк Юрій Олександрович, Курочко Олександр Сергійович, Левченко Ярослав Сергійович, Лисенко Олег Станіславович, Лютін Дмитро Олегович, Мильто Ігор Володимирович, Молочко Дмитро Михайлович, Нікітенко Валерій Олександрович, Нудженко Олександр Олександрович, Одинець Сергій Анатолійович, Осипець Олег Ігорович, Панасейко Ростислав  Миколайович, Пінчук Микола Сергійович, Погорілий Олександр Валерійович, Приступа Артем Юрійович, Просяник Андрій Володимирович, Радванський Олександр  Олександрович, Резніченко Дмитро Михайлович, Савченок Олександр Васильович, Салдугей Дмитро Валерійович, Сисак Владислав Вікторович, Терський Станіслав Юрійович, Тулиголовець Роман Ігорович, Федорко Богдан Олегович, Фелді Денис Михайлович, Шафаренко Андрій Андрійович, Шафранський Владислав Петрович, Шведченко Олександр  Олександрович, Шевчук Артур  Максимович, Шемендюк Анатолій  Анатолійович, Щербина Ярослав Ігорович, Ящєнко Святослав Сергійович