forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Випуск відбувся 30 травня 2014 року.

Ліцей закінчили 165 ліцеїста.

Командир 1-ї  роти підполковник ДОЛЯ Володимир Сергійович

Командир 2-ї  роти –  майор ГАЙДЕЙ Генадій Олексійович (1 взвод)

Офіцери-вихователі 1-ї  роти: ст. лейтенант АТАМАНЕНКО Олександр Анатолійович (6 взвод), полковник Клигін Андрій Борисович (5 взвод)

Офіцери-вихователі 2-ї  роти: майор БЛИЗНЮК Олександр Володимирович (2 взвод), капітан КАРПЕНКО Микола Вікторович (3 взвод), майор ТАРАЖИН Павло Олександрович (4 взвод)

Помічники офіцерів-вихователів 1-ї  роти: прапорщик ІВАСЮК Валерій Андрійович, прапорщик  ПРИВАЛ Володимир Леонідович, КОБЕЦЬ М.А.

Помічники офіцерів-вихователів 2-ї  роти: полковник ДОВБЕНКО Володимир Михайлович, майор  майор ПЕНСЬКИЙ Олег Миколайович, підполковник Корітчук Д.І.

Закінчив ліцей із золотою медаллю: Мойсієнко Вадим Анатолійович

Ліцеїсти, які після закінчення ліцею нагороджені Похвальною грамотою за вивчення окремих предметів:

Бекієв Богдан Валерійович, Бородай Богдан Вадимович, Будьонний Данил Юрійович, Бачинський Олександр Володимирович, Вакуленко Дмитро  Сергійович, Вітер Олександр Володимирович, Вовк Артем Володимирович, Гринь Володимир Васильович, Давиденко Назар Андрійович, Далієвський Єгор Вікторович, Даньков Владислав Миколайович, Дерюга Богдан Валерійович, Дробот Денис Олександрович, Дяченко Максим Олександрович, Єрема Дмитро Володимирович, Іваненко Ігорь Олегович, Кобизький Роман Євгенійович, Корнус Денис Олександрович, Куртаніч  Фелікс Валерійович, Лесніца Віталій Юрійович, Ломонос Анатолій Анатолійович, Мигуля Олександр Володимирович, Мягкий Ігорь Костянтинович, Наливайко Олександр Григорович, Негай Владислав Олександрович, Новожен Сергій Дмитрович, Ножкін Владислав Ігорович, Павленко Сергій Сергійович, Пилипенко Владислав Юрійович, Піддубний Владислав Леонідович, Позняков Владислав Олександрович, Полюшко Владислав Юрійович, Радкевич Олександр Сергійович, Самойліченко Іван Сергійович, Сергієнко Олег Вікторович, Скороход Сергій Олексійович, Собко Юрій Андрійович, Сокол Руслан Михайлович, Тарасов Артур Євгенійович, Терехович Роман Сергійович, Ткаченко Олексій Юрійович, Толочко Дмитро Сергійович, Хачидзе Тамаз Ціскаравич, Чікаловець Ярослав Сергійович, Шевела Володимир Сергійович, Яненко Петро Сергійович

Атестат про повну середню загальну освіту отримали:

1 рота

 Анікєєнко Володимир Олегович, Антип Максим Віталійович, Бердус Богдан Сергійович, Богдан Роман Андрійович, Бондаренко Дмитро Юрійович, Бочаров Володимир Дмитрович, Бялий Микола Олегович,Василенко Антон Романович, Гандзюк Денис Олегович, Гречаник Іван Петрович, Губський Денис Олександрович, Дворський Микола Віталійович, Жовтенко Владислав Вадимович, Камнєв Андрій Вікторович, Каркуша Артемій Віталійович, Копил Павло Анатолійович, Корень Іван Олексійович, Костюченко Валентин Анатолійович, Кріпак Дмитро Олександрович, Крюков Антон Олександрович, Кузьменков Антон Юрійович, Курач Володимир Миколайович, Луценко Владислав Вікторович, Максименко Віталій Володимирович, Максименко Владислав Володимирович, Маховик Богдан Олександрович, Мельник Павло Васильович, Обабко Владислав Віталійович, Орлов Василь Ігорович, Патрєв Іван Петрович, Пінчук Євген Олегович, Поляниця Єгор Андрійович, Пригорницький Віталій Володимирович, Савосін Ігорь Сергійович, Селюк Богдан Володимирович, Сердюк Микола Петрович, Скварник Сергій Олександрович, Сокол Михайло Петрович, Сусленников Олександр Володимирович, Філонов Павло Олександрович, Харинко Владислав Володимирович, Черніцов Дмитро Віталійович, Юхимчук Андрій Віталійович, Ярославський Артем Єдвардович,

2  рота

Бобер Тарас Владиславович, Божко Євген Вікторович, Бородійчук Дмитро Вікторович, Воробєй Владислав Віталійович, Голомбієвський Віталій Вадимович, Грицан Артем Геннадійович, Давидюк Віктор Леонідович, Дейкун Денис Валерійович, Денисенко Євген Олегович, Єрмоленко Ігорь Олександрович, Єрьома Артем Сергійович, Жмуд Валентин Вікторович, Загривий Руслан Сергійович, Заруба Володимир Олексійович, Зеленяк Дмитро Юрійович, Зімоздра Валерій Юрійович, Йовенко Євгеній Миколайович, Колівошко Дмитро Валентинович, Король Микита Іванович, Косилов Сергій Олексійович, Косюк Олександр Олександрович, Кравченко Кирил Олексійович, Кравець Антон Олександрович, Кустов Юрій Олександрович,Кухарук Олександр Ігорович, Лепень Ярослав Анатолійович, Маняко Костянтин Олександрович, Махрін Владислав Олександрович, Мехед Олександр Сергійович, Милейко Сергій Сергійович, Могильний Ян Анатолійович, Москальський Владислав Віталійович, Неділя Руслан Володимирович, Овсієнко Євгеній Русланович, Оглобля Владислав Ігорович, Опарій Валентин Геннадійович, Палій Олександр Вікторович, Панхохін Олександр Сергійович, Пархоменко Ярослав Ігорович, Подгайний Ігор Анатолійович, Подкур Олексій Романович, Політавкін Євгеній Володимирович, Привал Роман Юрійович, Продан Сергій Володимирович, Пунько Руслан Юрійович, Романенко Кирил Олександрович, Романенко Юрій Максимович, Семеняко Євгеній Віталійович, Сенченко Богдан Олександрович, Сірик Микола Володимирович, Сиворакша Євген Євгенійович, Силенко Костянтин Володимирович, Сич Володимир Вікторович, Скоробагатько Дмитро Володимирович, Станілога Олександр Олександрович, Стельмах Павло Володимирович, Степанцов Вадим Володимирович, Страшков Максим Андрійович, Стрюкуватий Станислав Володимирович, Тузюк Андрій Миколайович, Філоненко Максим Юрійович, Хорошок Владислав В'ячеславович, Цікав'юк Андрій Іванович, Черепанов Юрій Сергійович, Черняк Віталій Сергійович, Чикилевський Владислав Дмитрович, Чурсінов Михайло Олександрович, Шевченко Андрій Миколайович, Шишкевич Денис Олександрович, Шраменко Владислав Віталійович, Шуляк Анатолій Олексійович, Щотка Дмитро Володимирович, Яворський Владислав Сергійович, Ядришніков Дмитро Олександрович

У вищі навчальні заклади Міністерства оборони України - 64 ліцеїста;

У вищі навчальні заклади силових структур України - 44 ліцеїста;

У вищі цивільні навчальні заклади - 57 ліцеїстів.