forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

   21 березня вихованці Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою зустрічали учасників 5-го Потягу Єднання України «Труханівська Січ».   Гостями ліцею були 20 курсантів Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою на чолі з заступником директора коледжу з військової та фізичної підготовки полковником Андрієм Зубовим.

  

На спільному шикуванні ліцеїстів і курсантів начальник ліцею Микола Шпак привітав  гостей – учасників Всеукраїнської акції.  У відповідь полковник Андрій Зубов побажав ліцеїстам успіхів у навчанні і здійснення мрії стати в майбутньому захисниками Батьківщини.

   Курсанти коледжу оглянули меморіальну дошку та стенд, присвячений випускникам ліцею, які загинули під час захисту суверенітету та територіальної цілісності України.   

   Згідно з програмою зустрічі, відбулася презентація ліцею. Начальник ліцею Микола Шпак розповів про історію навчального закладу, організацію навчально-виховного процесу та військово-професійну орієнтацію вихованців.  Перед гостями виступили учасники художньої самодіяльності ліцею.

    Між ліцеїстами і курсантами коледжу  у ході всієї зустрічі відбувалося  зацікавлене спілкування з питань  навчання і виховання, організації життя і побуту в навчальних закладах, проведення вільного часу.

   Гості ліцею  оглянули стрілецький тир,  кімнату історії ліцею, кабінет предмету «Захист Вітчизни» і казарму.

   В кінці зустрічі начальник ліцею Микола Шпак подарував колективу коледжу, на згадку про перебування в закладі, книгу «Погон ліцейський нам за честь».

    Курсанти коледжу подякували колективу ліцею за цікаву зустріч і запросили ліцеїстів відвідати їхній навчальний заклад.

    Зустріч сприяла активізації національно-патріотичного виховання молоді, піднесенню патріотичного духу ліцеїстів і курсантів із різних регіонів України і Чернігівщини.

Comments are now closed for this entry