forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

   Другий день для учасників навчально-польових зборів, розпочався  з навчальних тренувань з практичної стрільби з автомата Калашникова на базі військової частини смт Гончарівське Чернігівського району.

   Кожен з учасників мав змогу зробити десять влучних пострілів у мішень з відстані 100 метрів. Стрільба з автомата, без перебільшення, стала однією з найяскравіших подій дня, після якої юнаки та дівчата ще довго ділилися враженнями один з одним.

   За сприяння Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області було організовано екскурсію, під час якої всі учасники мали можливість не тільки побачити на власні очі справжню бойову зброю, металошукачі, спецодяг водолазів, бронежилети, каски, а й приміряти  будь-яке спорядження рятувальників. Також всі охочі отримали відповіді  військовослужбовців на питання, які їх цікавили.

   Учасник навчально - польових зборів Оліхнович Денис, переселенець з Луганської області, поділився своїми враженнями Чернігівському телебаченню від навчальних занять під час перебування на військовому полігоні. У 2015 році юнак став вихованцем Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, за два роки навчання в закладі отримав ліцейське звання «молодшого віце-сержанта». Денис має повагу та авторитет серед однолітків, є активним учасником гуртка «Юний патріот». Юнак розповідав про своє життя в ліцеї, нових друзів з Чернігівщини, друзів, які залишились на Луганщині, та про захоплення - створення  моделей літаків. У майбутньому він мріє продовжити навчання у Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба та стати офіцером.

   На свіжому повітрі дуже смачними були польові бутерброди і чай, завчасно передбачені керівництвом Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, які діти із задоволенням покуштували.

   Окрім того, за сприяння Чернігівського обласного військового комісаріату, безпосередньо військового комісара Олександра Криворучка, у рамках навчально-польових зборів майже для 3 тисяч учнів 11-х класів усіх  загальноосвітніх навчальних закладів області організовано проведення практичного виконання вправи зі стрільби з автомата Калашникова та заняття щодо заходів безпеки під час виявлення вибухонебезпечних предметів на базі військових частин смт Гончарівське Чернігівського та смт Десна Козелецького районів.

Comments are now closed for this entry