forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

   У Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою урочисто відзначили День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

   03 травня гостями вихованців ліцею були учасники народного аматорського хору ветеранів війни і праці Чернігівського міського Палацу культури під керівництвом Миколи Красножона.  У виконанні учасників хору прозвучали пісні фронтових років, твори сучасних українських авторів на патріотичну тематику,  мелодії Чернігівщини.  Ліцеїсти активно підтримували виконавців оплесками, і, навіть, підспівували їм. Учасник хору – ветеран війни в Афганістані, ліквідатор наслідків аварії на Чорнобильській АЕС  Юрій Гранчак   прочитав свої вірші і подарував бібліотеці ліцею збірки своїх поетичних творів.  Ліцеїсти привітали самодіяльних артистів з Днем Перемоги, подарували їм  квіти і запропонували, щоб такі зустрічі  відбувалися частіше.

04 травня  в ліцеї проведено тематичний вечір  «Полум’я пам’яті в наших серцях».

   У вечорі взяв участь ветеран Другої світової війни, інвалід війни 1 групи, полковник у відставці Іван Омельянович Онищенко.  У своєму виступі він поділився з вихованцями спогадами про ті буремні  роки, закликав їх готувати  себе до майбутньої військової професії,  відстоювати суверенітет і територіальну цілісність країни. На вечорі у виконанні  художньої самодіяльності ліцею  прозвучали художні твори, присвячені Дню Перемоги.

    Напередодні свята Перемоги, 5 травня, ліцеїсти відвідали Чернігівський обласний кінокультурний мистецький центр з національно-патріотичного виховання дітей та молоді. Вони переглянули документальну стрічку «Батяня Рапопорт».

   Відзначення Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні залишило глибокий відбиток  у серцях майбутніх захисників України.

Comments are now closed for this entry