forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

    Навчальні заняття 11 травня в Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою розпочалися з п’ятихвилинної інформації з нагоди Дня Європи. Учителі розповіли вихованцям про історію створення Європейського Союзу, його основні засади і цінності, мету України стати членом європейської спільноти. Вони відповіли на запитання  які виникли у ліцеїстів під час спілкування.

О 12 годині, одночасно зі всією країною, відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапору України і Прапору Європейського Союзу з нагоди ухвалення рішення Ради Міністрів ЄС щодо скасування візових вимог для громадян України та відзначення Дня Європи. На церемонії був присутній  колектив ліцею. Після вступного слова заступника начальника ліцею з виховної роботи Олега Шагдарова пролунала команда на підняття Прапорів. Під спів Державного Гімну України Прапори замайоріли над ліцеєм.                  

   Колектив  ліцею вірить, що Рада ЄС остаточно затвердить режим безвізових подорожей для українських громадян. Це перший, але дуже важливий крок щодо інтеграції України до європейської спільноти.

Comments are now closed for this entry