forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

         24 червня 2017 року в Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою відбулися урочистості з нагоди чергового випуску ліцеїстів.

       В заходах взяли участь: начальник 8-го Чернігівського навчального центру Державної спеціальної служби транспорту України  -  полковник  Степан Гута,  голова Піклувальної ради ліцею -  генерал-лейтенант  Любомир Петрів.

       Начальник ліцею Микола Шпак  вручив золоту медаль за високі досягнення у навчанні ліцеїсту Василю Теліману.  27 випускників отримали похвальні грамоти « За особливі досягнення у вивченні окремих предметів».     

Керівництво ліцею  та почесні гості вручили випускникам атестати про повну загальну середню освіту.

        У вітальному  слові начальник ліцею Микола Шпак привітав вихованців із випуском з ліцею. Відмітив , що 84 відсотки випускників виявили бажання вступати до вищих військових навчальних закладів , решта – до  вишів  цивільних навчальних закладів.

       У своїх виступах полковник Степан Гута і генерал – лейтенант Любомир Петрів побажали вихованцям ліцею щасливої долі,  бути справжніми захисниками Вітчизни.

       За добрим слов’янським звичаєм усім, хто вирушає в дорогу стелять рушник, щоб шлях був чистим, гарним і квітучим. Матері розстелили цей рушник перед своїми дітьми. 

       Відбулося урочисте прощання вихованців з прапором ліцею.

       Феєричним враженням для всіх стало  дефіле у виконанні військового оркестру  8-го Чернігівського навчального центру Державної спеціальної служби транспорту України  під керівництвом військового диригента підполковника Миколи Смаля.

       За традицією,  ліцеїст Іван Терентьев із Ганною Опанасенко виконали  прощальний  вальс. У небо піднялися повітряні кульки.

       Свято завершилось проходженням урочистим маршем випускників ліцею.

        У добру путь,  дорогі випускники!

Comments are now closed for this entry