forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Випуск відбувся  24 червня 2017 року.

Ліцей закінчили 148 ліцеїстів.

Командир 1-ї  роти – підполковник ДОЛЯ Володимир Сергійович

Командир 3-ї  роти –  майор ЗАНОСІЄНКО Андрій Генадійович

Офіцери-вихователі 1-ї  роти: майор ПОЛІКАНОВ Павло Миколайович (1 взвод)

Офіцери-вихователі 3-ї  роти: майор ЗАНОСІЄНКО Андрій Генадійович (2 взвод), підполковник ГОНЧАРОВ Олег Володимирович (3 взвод), підполковник ТЕРЕХОВИЧ (4 взвод), підполковник ЩЕБУНЯЄВ Петро Павлович (5 взвод)

Помічники офіцерів-вихователів 1-ї  роти: прапорщик ІВАСЮК Валерій Андрійович, прапорщик ПРИВАЛ Володимир Леонідович

Помічники офіцерів-вихователів 3-ї  роти: ст. прапорщик ТИМЧЕНКО Юрій Олексійович

Закінчив ліцей із золотою медаллю: ТЕЛІМАН Василь Миколайович

 Ліцеїсти, які після закінчення ліцею нагороджені Похвальною грамотою за вивчення окремих предметів:

  1. Букорос Анатолій Вікторович з предмету «Захист Вітчизни»
  2. Величенко Іван Геннадійович з предмету «Захист Вітчизни»
  3. Вінцевич Владислав Сергійович з предмету «Захист Вітчизни»
  4. Ворона Сергій Володимирович з предметів «Захист Вітчизни» та фізична культура
  5. Захаров Павло Олександрович з предмету «Захист Вітчизни»
  6. Качура Андрій Олександрович з предметів інформатика та «Захист Вітчизни»
  7. Коваленко Олександр Сергійович з предмету зарубіжна література
  8. Колпаков Тарас Олександрович з предмету «Захист Вітчизни»
  9. Лепеха Ярослав Віталійович з предметів «Захист Вітчизни»,всесвітня історія, історія України
  10. Мазуренко Олександр Вячеславович з предметів «Захист Вітчизни» та фізична культура
  11. Матюха Олексій Анатолійович з предмету фізична культура
  12. Назаренко Віктор Юрійович з предмету фізична культура
  13. Ніколаєнко Ярослав В'ячеславович з предмету зарубіжна література
  14. Оліхнович Денис Володимирович з предмету «Захист Вітчизни»
  15. Опанасенко Максим Сергійович з предмету «Захист Вітчизни»
  16. Пилипенко Олексій Анатолійович з предмету «Захист Вітчизни»
  17. Походня Ярослав Романович з предмету зарубіжна література
  18. Рибалко Олександр Андрійович з предметів «Захист Вітчизни» та фізична культура
  19. Стріченць Станіслав Вікторович з предмету «Захист Вітчизни»
  20. Уланович Дмитро Олександрович з предмету «Захист Вітчизни»
  21. Ус Владислав Вячеславович з предметів «Захист Вітчизни» та фізична культура
  22. Ушенін Костянтин Михайлович з предмету зарубіжна література
  23. Фазан Олександр Ігорович з предмету «Захист Вітчизни»
  24. Ходаш Артем Олегович з предметів географія, всесвітня історія
  25. Хоменко Микола Миколайович з предмету «Захист Вітчизни»
  26. Шейда Антон Русланович з предмету «Захист Вітчизни»
  27. Яковлєв Микита Сергійович з предмету фізична культура

Атестат про повну  загальну середню освіту отримали:

  1. Александров Владислав  Сергійович
  2. Алешко Павло  Васильович
  3. Аникієнко Юрій  Олександрович
  4. Антоненко Ілля Ігорович
  5. Бабак Богдан  Миколайович
  6. Бабенко Владислав  Олександрович
  7. Бакалов Юрій  Миколайович
  8. Безсонов Кирил  Сергійович
  9. Білега Владислав  Михайлович
  10. Білець Віктор Вікторович
  11. Білоконь Назарій Олександрович
  12. Бойко Олександр Євгенійович
  13. Бойправ Дмитро Юрійович
  14. Бондаренко Дмитро Володимирович
  15. Бондаренко Ігор Віталійович
  16. Борщан Дмитро Юрійович
  17. Бригинць Олександр Андрійович
  18. Будаш Євгеній Дмитрович
  19. Бурей Олесь Вадимович
  20. Вакуленко Дмитро Анатолійович
  21. Вакуленко Максим В’ячеславович
  22. Вакулик Денис Юрійович
  23. Васюта Максим Ігорович
  24. Вернигора Владислав Юрійович
  25. Воробей Віктор Вікторович
  26. Гавриленко Владислав Олександрович
  27. Главіцький Ярослав Володимирович
  28. Гладкий Максим Вікторович
  29. Гольник Дмитро Геннадійович
  30. Гришко Дмитро Миколайович
  31. Денисюк Дмитро Олександрович
  32. Дуля Леонід Сергійович
  33. Жуковський Нікіта Володимирович
  34. Зайєць Денис Володимирович
  35. Зборщик Артем Андрійович
  36. Зборщик Денис Миколайович
  37. Ігнатушко Дмитро Віталійович
  38. Іманов Антон Вадимович
  39. Кажан Артем Олексійович
  40. Квасюк Андрій Романович
  41. Кедун Олександр Павлович
  42. Кириленко Максим Віталійович
  43. Клименко Роман Олександрович
  44. Клименко Юрій Юрійович
  45. Клочок Костянтин Олександрович
  46. Коваленко Петро Олексійович
  47. Ковальчук Дмитро Петрович
  48. Козаченко Дмитро Вікторович
  49. Коломійєць Олексій Вікторович
  50. Копич Богдан Олександрович
  51. Костенець Олександр Юрійович
  52. Кот Станіслав Олегович
  53. Кравець Максим Вікторович
  54. Красільник Ярослав Андрійович
  55. Крицький Олексй Олександрович
  56. Кубрак Володимир Олександрович
  57. Курченко Віктор Віталійович
  58. Кутя Павло Павлович
  59. Лабурець Дмитро Сергійович
  60. Ланько Павло Володимирович
  61. Лашук Дмитро Анатолійович
  62. Любовніков Богдан Олександрович
  63. Львов Ілля Миколайович
  64. Мазур Андрій Васильович
  65. Мальчиков Павло Андрійович
  66. Мірошник Денис Володимирович
  67. Науменко Богдан Геннадійович
  68. Ницук Борис Олександрович
  69. Ніженський Роман Андрійович
  70. Новосад Роман Русланович
  71. Новик Артем Ігорович
  72. Обабко Вячеслав Віталійович
  73. Огневий Дмитро Сергійович
  74. Павленко Антон Павлович
  75. Павлюченко Максим Олександрович
  76. Пархоменко Ігорь Олександрович
  77. Петренко Богдан Миколайович
  78. Піднебесний Ярослав Олександрович
  79. Поляков Денис Вікторович
  80. Поплавський Ярослав Павлович
  81. Приходько Віталій Олександрович
  82. Радченко Сергій Миколайович
  83. Рвач Денис Олегович
  84. Римарь Владислав Юрійович
  85. Римарь Максим Анатолійович
  86. Рубашенко Андрій Геннадійович
  87. Рудой Володимир Олегович
  88. Савосін Роман Сергійович
  89. Савосін Юрій Сергійович
  90. Саченко Андрій Андрійович
  91. Сидоренко Володимир Олександрович
  92. Синенький Олексій Русланович
  93. Скляр Олег Ігорович
  94. Сліпак Ярослав Олександрович
  95. Соболь Владислав Петрович
  96. Соколовський Сергій Анатолійович
  97. Станішевський Артур Анатолійович
  98. Стернат Іван Юрійович
  99. Сусленко Олександр Юрійович
  100. Тищенко Максим Русланович
  101. Ткаченко  Данил  Андрійович
  102. Трейтяк Дмитро Олегович
  103. Федоришен Олександр Володимирович
  104. Федченко Роман Олександрович
  105. Фліс Микита Русланович
  106. Халімоненко Денис Валентинович
  107. Харченко Богдан Васильович
  108. Харченко Денис Сергійович
  109. Цап Володимир Андрійович
  110. Цикал Роман Олегович
  111. Целуйко Нікіта Сергійович
  112. Чабак Артур Олегович
  113. Чуб Микита Вікторович
  114. Шарай Ігор Сергійович
  115. Шейда Богдан Русланович
  116. Шершнь Єгор Анатолійович
  117. Шмиговський Павло Вікторович
  118. Шуманський Іван Володимирович
  119. Шурубура Олександр Сергійович
  120. Ясинський Андрій Олегович

Випускники 2017 року були направлені для подальшого навчання до вищих військових навчальних закладів  МО України та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів, які здійснюють підготовку громадян на посади осіб офіцерського складу:

Харківський  університет  Повітряних  Сил   імені  І.Кожедуба - 25 ліцеїстів;

Військовий   інститут  телекомунікацій  та  інформатизації - 12 ліцеїстів;

Військова   академія   (м.Одеса) - 17 ліцеїстів;

Львівська академія  сухопутних  військ  імені гетьмана  П.Сагайдачного - 5 ліцеїстів;

Військовий  інститут  Київського  національного  університету мені Т.Г.Шевченка - 9 ліцеїстів;

Житомирський  військовий  інститут  імені С.П.Корольова - 4 ліцеїста;

Військово-юридичний  факультет   Національного  юридичного  університету  імені  Я.Мудрого - 1 ліцеїст;

Кафедра  військової  підготовки  Національного авіаційного  університету - 2 ліцеїста;

Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації - 5 ліцеїстів;

Національна академія СБУ - 2 ліцеїста;

Національна академія Національної гвардії України - 2 ліцеїста;

Харківський  національний університет Внутрішніх Справ України - 2 ліцеїста;

Національна академія Внутрішніх Справ України - 8 ліцеїстів;

Черкаський інститут пожежної безпеки - 2 ліцеїста;

Національна академія Державної прикордонної служби України мені Б.Хмельницького - 12 ліцеїстів;

НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» - 1 ліцеїст;

Чернігівська академія   державної  пенітенціарної  служби - 2 ліцеїста;

Чернігівський національний технологічний університет - 15 ліцеїстів;

Київський Політехнічний інститут - 9 ліцеїстів;

Інші навчальні заклади:

  1. Васюту Максима Ігоровича – Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого;
  1. Главіцького Ярослава  Володимировича - Національний транспортний університет;
  2. Дулю Леоніда Сергійовича – Національний транспортний університет;
  3. Жуковського Нікіту Володимировича – Відкритий  міжнародний університет   розвитку людини;
  4. Квасюка Андрія Романовича - Київський університет ім. Тараса Шевченка
  5. Кириленка Максима Віталійовича - Національний транспортний університет;
  6. Красільника Ярослава Андрійовича –  Київський інститут фізичної культури і спорту;
  7. Любовнікова Богдана Олександровича - Навчально-науковий інститут інформаційної безпеки (Київ);
  8. Мальчикова Павла Андрійовича - Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого;
  9. Новосада Романа Руслановича - Національний транспортний університет
  10. Федченка Романа Олександровича – Медична  академія  імені Богомольця;
  11. Шарая Ігоря  Сергійовича -  Холминський технікум сільського господарства;
  12. Ясинського Андрія Олеговича – Польща.