forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

         1 вересня 2017 року в Чернігівському ліцеї з ПВФП відбулися урочистості з нагоди Дня знань та посвячення вихованців першого курсу в ліцеїсти.

      Першокурсники  склали урочисту обіцянку та забов’язалися суворо дотримуватись правил поведінки ліцеїста, гідно нести горде ім’я вихованця ліцею. 

       З вітальним словом виступив начальник ліцею Микола Васильович Шпак, який привітав всіх присутніх із початком навчального року. Побажав підкорити нові вершини знань і досягти омріяної мети. Висловив щиру вдячність керівництву Чернігівській  обласній державній адміністрації, Управлінню освіти і науки Чернігівської  облдержадміністрації та батьківському комітету за їх постійну підтримку та допомогу в організації навчально-виховного процесу.

   За пропозицією начальника ліцею присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять про випускників ліцею та всіх хто загинув, захищаючи територіальну цілісність України.

Також, зі словами привітань та побажань,  до ліцеїстів, їхніх батьків звернувся ветеран Збройних Сил України генерал-лейтенант Романенко Ігор Олександрович, кандидат військових наук, доктор технічних наук, професор.

      Право першого дзвоника, який сповістив про початок нового навчального року було надано першокурснику Гриценку Максиму і його сестричці Діані.   

       Під час підняття Державного Прапору України вихованці та працівники ліцею хором виконали Державний Гімн України.

Comments are now closed for this entry