forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

-  13 жовтня  відбулась зустріч  ліцеїстів із письменником, учасником антитерористичної операції  Геннадієм Молчановим.  Геннадій Анатолійович розповів вихованцям про лихоліття війни, про справжнє  військове лицарство захисників на сході України, а також про свою творчу діяльність.       

       Письменник презентував присутнім свою книгу «Перемир’я», яка розповідає читачеві про один день із життя солдата-минометника, книжка про героїчних людей, які боронять Батьківщину на Сході.

    -  10 жовтня здобувачі освіти  ліцею взяли участь в обласному військово-патріотичному заході «Я  патріот України», якій відбувся в Чернігівському обласному Палаці дітей та юнацтва. Перед початком заходу ліцеїсти  оглянули експозиції : «Українська повстанська Армія – історія нескорених» та «Макети зброї». Під час урочистостей вихованці ліцею переглянули відеофільм «Моя війна», знятий Чернігівськими журналістами. Хор ліцею виконав «Марш нової армії». Ліцеїсти  поклали квіти до Меморіальних стел загиблим учасникам АТО  та Героям Небесної Сотні.

 У Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою 05 жовтня 2018 року відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти України. Начальник ліцею Микола Шпак привітав освітянський колектив зі святом, подякував працівникам освіти за щоденну самовіддану роботу, професіоналізм у справі навчання і виховання ліцеїстів.      

   Також начальник ліцею вручив Нагрудний знак  МОН України «Василь Сухомлинський» методисту навчального відділу Салай Зої Володимирівні за багаторічну сумлінну працю  на педагогічній ниві. Ліцеїсти привітали працівників освіти  цікавою концертною програмою. Присутні отримали  безліч позитивних емоцій.

   Збірна команда Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовко під керівництвом заступника начальника навчального відділу з військової та фізичної підготовки Пашка Сергія Григоровича  з 25 по 27 вересня 2018 року взяла участь у спортивних змаганнях обласного національно-патріотичного заходу «Я – патріот» у смт. Гончарівське Чернігівського району на базі військової частини А-1815.

      26 вересня 2018 року, до Всеукраїнського дня бібліотек, у  Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою відбулась творча зустріч «Автограф» із Головою Чернігівської обласної організації Національної спілки письменників України, лауреатом премії імені Михайла Коцюбинського 2006 року, поетесою і прозаїком Ганною Арсенич - Баран.

   19 вересня 2018 року в Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою  до 75-ї  річниці визволення міста Чернігова від нацистських окупантів було проведено тематичний вечір «Від вересня 41-го до вересня 43-го».

   До присутніх було донесено велич подвигу визволителів міста, а також партизан і підпільників Чернігівщини.

   12 вересня 2018 року в Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою відбулося спортивне свято з нагоди Дня фізичної культури і спорту України.

   Свято відкрив начальник ліцею полковник Микола Шпак, який відзначив важливість занять фізичною культурою і спортом в житті кожної людини  й  побажав учасникам змагань чесної спортивної боротьби.

   1 вересня 2018 року в Чернігівському ліцеї з ПВФП відбулися урочисті заходи з нагоди  Дня знань та посвячення вихованців першого курсу в ліцеїсти.

   За традицією першокурсники  дали  урочисту обіцянку та забов’язалися дотримуватись правил поведінки ліцеїста та гідно нести ім’я вихованця Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. 

   Чернігівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою гостинно зустрічає ліцеїстів першого курсу.

   Командування, офіцерський, педагогічний, склад ліцею щиро привітали першокурсників з початком нового етапу в їхньому житті та побажали їм успіхів у навчанні, спортивних досягненнях та опануванні нових компетентностей!

   Розпочали перші заняття офіцери-вихователі Семиряко Віктор Іванович, Близнюк Олександр Володимирович, Таранжин Павло Олександрович, Клигін Андрій Борисович, Атаманенко Олександр Анатоліович під керівництвом старшого офіцера-вихователя підполковника Гайдея Генадія Олексійовича.